Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Zablokowany
rafn@orange.pl
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 22:56

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: rafn@orange.pl »

Gorąco polecam produkt Agricolle spray. Nie raz uratowałem nim rośliny przed niszczącym działaniem mszyc czy tak trudnych do pozbycia się przędziorków. Oprócz szerokiego spektrum działania preparatu ważnym atutem szczególnie dla osób które nie posiadają zbyt wielu roślin lub uprawiają je np. na balkonach jest gotowe opakowanie z rozpylaczem oraz to że jest to preparat gotowy do użycia bez konieczności często kłopotliwego przygotowywania płynu do oprysku, gdzie należy dokładnie przeliczyć proporcje i odmierzyć odpowiednią ilość środka.
Gorąco polecam ten produkt, jestem z niego w pełni zadowolony.
endru...:-)
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 22:53

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: endru...:-) »

Witam. Wybrałem Mydło potasowe-
ogrodnicze z czosnkiem na top produkt_ponieważ cenie sobie ekologie. Ten środek świetnie nadaje się zarówno do czyszczenia różnych pojemników i skrzynek po wcześniejszej uprawie jak i do zwalczania np.mszyc. Posiada kilka ważnych dla mnie właściwości m.in.przylepność i aromat czosnku_który sprawia_że środek staje się silniejszy w działaniu. Łatwość użycia.
Szybko działa. Także tego...ten środek jest godny polecenia.
nemo935
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-30, 13:38

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: nemo935 »

Używam tak dużo produktów firmy target, ze nie sposób ich wszystkich wymienić. Wszystkie bez wyjątku spełniają swoje zadania i sprawiają mi wiele radości i zadowolenia, a i ceny są przystępne. W dniu dzisiejszym używałem decisu i ten produkt chciałem zarekomendować. Moje wiśnie, czereśnie, śliwki i jabłonie są już bez mszyc. Pogratulować super produktu, ale to tylko jeden z bardzo wielu. Pogratulować.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Elzbieta M »

Kiedy wiśnia mi choruje
i pomocy potrzebuje,
wtedy w marcu, wczesną wiosną,
póki listki nie wyrosną,
kiedy pączki jeszcze śpią,
ja miedzianem kropię ją.

Gdy zgnilizna drzew pestkowych -
to owoców nie ma zdrowych.
Miedzian więc wykorzystuję,
a latem owoc smakuję.
Ogród mój ekologiczny
musi zdrowy być i śliczny.


Rekomenduję Miedzian Extra 350 SC. Produkt może nie najnowszy , ale za to popularny , łatwo dostępny i skuteczny, o szerokim zastosowaniu - na parch jabłoni i gruszy, na kędzierzawość liści brzoskwini , brunatną zgniliznę drzew pestkowych , niektóre choroby warzyw. I co dla mnie najważniejsze - możemy go stosować w ogrodach ekologicznych.Zależy mi na tym , aby owoce z mojego sadku były zdrowe, bez ochrony jednak nie zawsze jest to możliwe. Dwa lata temu moje wiśnie chorowały , zaatakowała je brunatna zgnilizna drzew pestkowych , nie udało się zebrać owoców ani do bezpośredniego spożycia , ani na sok.Nie były kropione żadnym środkiem.
Dopiero stosując miedzian , ochroniłam je przed tą chorobą.Tak kwitły wisienki w tym roku - i mam nadzieję cieszyć się latem smacznymi owocami.
Załączniki
Tak zdrowo  kwitły wiśnie w moim sadku
Tak zdrowo kwitły wiśnie w moim sadku
wojtek_55
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 23:37

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: wojtek_55 »

Miałem trzy powody do zakupu produktu firmy Target mrówki, mrówki, mrówki.
W pierwszym przypadku kiedy to sałatka zamiast wzejść w rządku na grządce wykiełkowała w nieładzie :shock: . Wyglądało tak jakby ktoś wysypał garść nasion w jedno miejsce.
Następnym powodem były zapadające się płytki chodnikowe. Ja uzupełniałem piasek pod nawierzchnią a one uparcie ziarnko po ziarnku wydobywały go na powierzchnię :cry: .
A kiedy zaczęły wprowadzać się do mojego mieszkania i rządzić się jak u siebie, tego nie wytrzymałem.
Jedyny ratunek w Targecie. Kupiłem Mrówka Stop - ANTS CONTROL (solniczka).Preparat w formie solniczki,bardzo skutecznie zwalczający mrówki w domu i ogrodzie. Zastosowałem go zgodnie z informacją umieszczoną na opakowaniu stosując się również do zaleceń BHP. Efekt był piorunujący. Wystarczyło kilka godzin aby wokół mrówczych ścieżek można było zauważyć padnięte owady.
Teraz sałatka rośnie w rządku, płytki chodnikowe leżą na jednym poziomie a dzikie lokatorki mrówki zamieniłem na TARGET Mrówka Stop :lol: .
Marian S.
krzy
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-10, 20:25

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: krzy »

W przydomowym ogrodzie korzystam z wielu "Targetów"-ale moim topowym wyborem jest "TARGET do rododendronów i azalii".Dlaczego?
-bo ma w sobie wszystkie niezbędne nawozy z mikroskładnikami
-bo jest łatwy w użyciu /rozpuszczam w wodzie do podlewania albo kupuję 1,5kg do podsypywania,
-bo szybko widać zmiany.Mam ciężką gliniastą ziemię a regularnie stosowany target daje mi przepiękne krzaki azalii na wiosnę i dobrze zakwasza glebę.
A numerem 2 jest Target do róż.Uzasadnienie jak wyżej a moje wielokwiatowe róże pysznią się przepieknie od czerwca do października.
pozdrawiam
Krzysztof Grzebyk
ps.
na dowód skuteczności Targetu do azalii przesyłam zdjęcie z dzisiaj-mimo,że było deszczowo i pochmurnie-"moje"azalie są po prostu piekne.
ps2.sorry-komunikat mówi,ze zrobione zdjęcie ma za dużo pikseli.Podajcie adres to prześlę bo azalie po targecie sa przepiękne!!!
Eljas-al
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 23:29

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Eljas-al »

Witam wszystkich zainteresowanych pięknym ogrodem, obfitującym w owoce, warzywa i kwiaty. Każdego roku nieproszeni "goście" odwiedzają moją posesję. Liście na drzewach owocowych zwijają się, a zawiązane wcześniej owoce opadają na ziemię,co bardzo mnie smuci. Podobnie dzieje się w warzywniaku, tyle starań, pielenia grządek, a moment nieuwagi powoduje zagnieżdżenie się intruza na grządkach. Tak być nie może!!! Wiele środków już przetestowałam, nie zawsze byłam z nich zadowolona-do czasu. Odkryłam produkt skuteczny i bezpieczny- jest nim Spintor 240 SC. Z pewną niepewnością zastosowałam go w sadzie. Szkoda mi owoców, których kolejny raz nie doczekają się moje dzieciaki. W kilka dni po oprysku zauważyłam koniec żerowania "robali". Podziwialiśmy bogato kwitnące drzewa, obserwowaliśmy zawiązki owoców aż wreszcie mogliśmy cieszyć się dorodnymi jabłkami, gruszami, śliwami i czereśniami. Użyłam jednego produktu na wszystkie drzewa, choć nie jestem ekspertem od szkodników i nie wiem czy to właściwe rozwiązanie. Dla mnie liczył się efekt, a ten w pełni mnie zadowolił.
Polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą zjadać wyhodowane własnoręcznie zdrowe owoce.
Helcia
fkluma
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-18, 00:30

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: fkluma »

A ja pochwalę się moim pierwszym spotkaniem z nawozem gardenfoska- dla ogrodu .Nawóz dedykowany jest do nawożenia warzyw i drzewek owocowych i do tego celu go użyłem ale....... jakie było moje zdziwienie gdy po pewnym czasie , bukszpan który przez kilka lat stał prawie w miejscu po podsypaniu tym nawozem wypuścił piękne nowe pędy .Zadowolenie i zdziwienie było tym większe że już próbowałem go wcześniej nawozić innym nawozem ale bez takiego rezultatu .Szczerze polecam. Oczywiście warzywa tez piękne rosły .
Awatar użytkownika
tess.88
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2007-12-20, 01:55

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: tess.88 »

Mam na mojej działce leśnej dużo roślin kwaśnolubnych, w tym rododendrony i azalie. Zauważyłam, że po przekwitnięciu zwłaszcza u azalii i szczególnie gdy pogoda jest deszczowa, na liściach wystepują dziwne plamy, które z czsem brunatnieją , w konsekwencji liście opadają ogałacając całą niemal roślinę. Przekonałam się, że najskuteczniejszym preparatem zapobiegajacym i zwalczajacym tę chorobę jest Topsin M500 SC f-my Target, a jeżeli jeszcze kurację wzmocni się dostarczając roslinie potasu i fosforu aplikując np.Nawóz Kolorowy Plus również tej firmy - gwarantuję -
efekt murowany. Na potwierdzenie zdjęcie:
Załączniki
domownicy 061min..jpg
soplicca
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-18, 07:07

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: soplicca »

Gardenfoska - do iglaków - drugi rok stosowania a efekty widoczne już tej wiosny - młode przyrosty obfite i ta piękna zieleń...
Awatar użytkownika
zieleniec
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-05, 09:41

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: zieleniec »

Witajcie
Zajmuje się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów więc ze środkami do ochrony roślin i nawozami mam styczność na codzień
jeżeli chodzi o produkty firmy Target to mam pare swoich ulubionych środków .Pierwszym środkiem jest Starane 250 EC jest to środek o bardzo dużej skuteczności jeżeli chodzi o chwasty na trawniku w szczególności (skrzyp polny i mniszek pospolity ) jeżeli chodzi o kończynę to polecam bofix260EW ja robię opryski na przemiennie. Jedna żecz mnie zaciekawiła w produktach Target a mianowicie przetestowałam nawóz kolorowy do trawników i jestem pod wrażeniem intensywności koloru trawy jak i regeneracji po zimie ponieważ mój trawnik po zimie zawsze wyglądał tragicznie.Mogłabym wiele opisywać na temat środków ochrony roślin jak również o innych nawozach firmy target ,ale opisałam te które najczęściej używam w swoim fachu i które z zamkniętymi oczami mogę polecić bo są super.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;-)
PDK10
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-18, 07:43

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: PDK10 »

IMG_KWIAT.jpg
Witam!
Od kilku lat zajmuje się kaktusami - takie hobby "po godzinach". Kaktusy w zależności od gatunku rosna sobie - raz szybciej , raz wolniej. Pielęgnuje, przesadzam, rozsadzam i podlewam zgodnie z zaleceniami ze specjalistycznej literatury.
W zeszłym roku zastosowałem (po zimowaniu) nawóz w płynie do kaktusów "Target". I stało się to co do tej pory widziałem tylko na zdjęciach. Kaktusy zakwitły!!! Niecodzienny widok!!! Szczególnie, że kwitną krótko i najczęściej nocą.
Z niecierpliwością czekam na kwiaty tegoroczne.
Załączniki
IMG_Kwiat.2.jpg
krystynagt
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-18, 08:47

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: krystynagt »

TOPSIN M 500 SC - Przez parę lat rożnymi sposobami walczyłam z amerykańskim mączniakiem agrestu - bez skutku. Dopiero od trzech lat po zastosowaniu preparatu TOPSIN choroba ustąpiła. Teraz mogę się cieszyć smacznymi świeżymi, zdrowymi owocami, sokiem i konfiturami z własnej działki. Nawet moja sunia Sara uwielbia agrest która sama zrywa z krzewów. W/w produkt zasługuje na miano "TOP PRODUKTU"
Pozdrawiam
pawel_m
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-11, 10:30

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: pawel_m »

Bardzo polecam "KRETOŁAP"-a. Najlepszy środek jaki dotychczas widziałem dla pozbycia się "małego futrzaka" z ogródka. Jedno opakowanie pozwoliło mi namówić krety do zamieszkania na działce sąsiada. Gorąco polecam.
marek_zw
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-18, 09:38

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: marek_zw »

Polecam produkt Topsin M 500 SC. Stosowałem go w ubiegłym roku do oprysku wiśni i śliw przeciwko chorobie grzybowej głównie wiśni. Rok wcześniej wiosną zaschły wszystkie górne pędy u wiśni po kwitnięciu. Wiśnie miały mało owoców, które były zdeformowane no i nie smaczne. Zorientowałem się, że to choroba grzybowa, której źródłem są często śliwki na których owocach grzyb rośnie a wiosną może zakażać wiśnie w czasie ich kwitnienia. Po kilkukrotnym zastosowaniu oprysku z Topsin M 500 SC następnego roku oraz obcięciu zniszczonych końcówek pędów wiśni - drzewa zostały uratowane i dały dużo owoców. Zapobiegawczo opryskałem również śliwki. Przy okazji preparat stosowałem też do róż przeciwko grzybom oczywiście. Preparat Topsin M 500 SC jest skuteczny. Polecam:)
Zablokowany