Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Zablokowany
Mlekos
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-14, 16:00

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Mlekos »

Witajcie !
Jak wielu z Was jestem (właścicielem ) użytkownikiem ogródka ( położonego na terenie Ogrodu Działkowego)przebywanie i prace przy roślinach dają mi dużo radości. Ten sielankowy nastrój mącą mi wszędobylskie owady gryzące i ssące ...pojawiają się niespodziewanie i w dużych ilościach są plagą naszych pięknych ogródków. Czytając artykuły poświęcone zwalczaniu mszyc trafiłem na rekomendację preparatu firmy Target o nazwie Karate Zeon 050 CS , kupiłem i zastosowałem po inwazji mszyc pozostały tylko wspomnienia. Karate Zeon 050 CS to wspaniały środek zwalczający mszyce który poza tym że jest skuteczny jest bardzo wygodny w zastosowaniu , polecam go wszystkim borykającym się z plagą mszyc i nie tylko. Będziecie zadowoleni z rezultatów są rewelacyjne.!!!

Pozdrawiam z ogródka :-) :-) Mlekos
Mleko kwaśne.
DOROTKA
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2008-09-20, 16:33

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: DOROTKA »

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Otóż w moim przypadku doświadczenie z nawozami firmy Target było zupełnie przypadkowe Nie znałam tej firmy bo i wcześniej nie miałam działki ale posadziłam z mężem porówki amerykańskie 8 sztuk o których uprawie miałem pojęcie że lubią ziemię kwaśną oraz wilgoć. Dużo nieprawdaż? niestety po roku musieliśmy zmienić ogród działkowy ale borówki potraktowaliśmy jak swoje dzieci więc je wykopaliśmy i przewieźliśmy na nową działkę.To było w 2 roku od posadzenia. Wiadomo że po przeprowadzce pierwszy rok odchorują, więc wiedząc o tym postanowiliśmy wspomóc nasze cudeńka jakimś nawozem. Borówkom wybraliśmy miejsce w cienistym (pod choinkami sąsiada) miejscu w odległości ok 1m od oczka wodnego (komu będzie się chciało chodzić przez pół działki do kranu ;-). Zaczęliśmy się przyglądać baczniej naszym borówkom. Nawóz Target do borówek i jagód zaczął działać! Niby niepozornie ale po miesiącu przyrosty ok 8cm to nic szczególnego jednakże jesienią pędy miały już ok 50cm! Nie wiem czy bez nawozu miały by takie przyrosty ale u sąsiadki z przeciwka przyrosty miały ok 15 cm. Efekt jest taki że w zeszłym roku mieliśmy ok 120kwiatów z czego było 80 jagód z 8 krzaków a w tym roku starałem się policzyć kwiaty na jednym krzaku po 100 dałem sobie spokój z liczeniem, - szkoda czasu dołączam zdjęcia a wy sobie policzcie. Mam nadzieję że pszczoły i trzmiele zrobią co do nih należy. Dzieciaki wizytę na działce zaczynają od borówek i naszych niespodziewanych gości (których trzeba karmić - już nie nawozem ale chlebem i dżdżownicami) sami zobaczcie! Jeśli Target zrobi pokarm dla kaczek - to podejrzewam że będę musiał przerobić budkę lęgową na jakieś OSIEDLE ;-)
Załączniki
Borówka 1
Borówka 1
Borówka 2
Borówka 2
Borówka 3
Borówka 3
Borówka 4
Borówka 4
Goście - kaczki krzyżówki :-)
Goście - kaczki krzyżówki :-)
krychu77
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-11, 09:12

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: krychu77 »

Witam serdeczne. nazywam się Arkadiusz Krysiak i chciałbym swoją opinie przedstawić w formie wiersza:

Nim Twe drzewko zachoruje,
Miedzian Extra proponuję.
Bo sprawdzony osobiście,
nie skręcają się już liście...
nawet plamy już nie wyszły,
więc to zysk jest oczywisty.
Grzyby z bakteriami wynieść się musiały,
gdy z MIEDZIANEM EXTRA z bliska się poznały
"Mądry Pollak po szkodzie" mawiają,
ale tylko Ci, co TARGETA oprysków nie znają...

może wierszyk nie przypomina twórczości Mickiewicza, ale myślę że jest lekki i łatwy do zrozumienia.... pozdrawiam serdecznie

Arkadiusz Krysiak (34 wiosny)
danonka50
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-17, 18:28

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: danonka50 »

Mam przydomowy ogród, któremu poświęcam sporo czasu.Zanim zaczęłam stosować profesjonalne środki ochrony roślin-pracowałam metodą prób i błędów. I niestety tym sposobem utraciłam kilka cennych, ale i bliskich mi roślin, szczególnie krzewów iglastych /te uprawiam przede wszystkim/. Bezradnie patrzyłam, jak szkodniki niszczą moje ukochane iglaki. I wtedy polecono mi m.in. TALSTAR 100 EC. Skutek był rewelacyjny, szkodniki zginęły, krzewy odżyły, cieszą nasze oczy i cudownie zdobią ogród. Ja zaś od tej pory, kupując produkty ogrodnicze - szukam tylko opakowań z kolorowym napisem T A R G E T, bo wiem, że są to produkty najwyższej jakości, a co najważniejsze - bardzo skuteczne ! Serdecznie pozdrawiam !
beatka123
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2012-05-17, 17:00

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: beatka123 »

"TOP produkt" w moim ogrodzie to nawóz rozpuszczalny do róż.Po zastosowaniu tego środka moje stare róże zachwyciły każdego sąsiada!!Takiego kwitnienia nie było nigdy!!Każda gałązka pokazała swoje naturalne piękno!Nawóz stosuję każdego roku i efekty są zawsze widoczne! :)
Polecam ten nawóz każdemu ogrodnikowi-))
Załączniki
Różany zachwyt
Różany zachwyt
klau
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2008-12-03, 10:00

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: klau »

Starane 250 EC to "top produkt" Target.
Polecam wszystkim, tym którzy marzą o nieskazitelnym trawniku składającym się wyłącznie z trawy.
Starane 250 EC usuwa ciężki do wyplenienia mniszek lekarski oraz inne uciążliwe chwasty.
Starane 250 EC jest bardzo łatwy w zastosowaniu.
Dzięki Starane 250 EC oszczedzam siły i czas,który mogę wykorzystac między innymi na podziwianie mojego trawnika.
szymarka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 19:05

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: szymarka »

Witam. Drugi rok próbuję swoich możliwości w ogrodnictwie. W zeszłym roku posiałam rzodkiewkę. Nie zwracałam za bardzo uwagi na jej wygląd bo wszyscy mówili, że to warzywo zawsze wyrośnie. Niestety coś mi zjadło liście zaraz po wzejściu roślin a przez to korzeń rzodkiewki wcale jej nie przypominał. Dosłownie kilka sztuk było średniozadowalającego rozmiaru i nadawało się do spożycia. Na jesieni nawiozłam ziemi typowej ogrodniczej (podobno) i w tym roku ponowna próba z rzodkiewką i co, i ten sam rezultat. Tym razem postanowiłam sprawdzić, co niszczy moją pracę i dojrzałam małe czarne "stonki" z żółtymi paskami na grzbiecie:(. Więc rozpoczęły się poszukiwania, czym można zniszczyć tego szkodnika. I trafiłam na Karate Zeon 050 CS. Muszę powiedzieć, że trochę obawiałam się zastosowania tego środka, bo to chemia a miało być ekologicznie. Ale reakcja mojej rzodkiewki na działanie "KARATE"(tak nazwałam to cudo w skrócie) była tak szybka, że będzie to mój podstawowy środek przeciw szkodnikom. Jeden raz wystarczyło spryskać. Po tygodniu liście rzodkiewki podwoiły swą wielkość, a po 2 tygodniach mam piękne dorodne, prawie już gotowe do spożycia nowalijki. Przyznam, że użyłam KARATE dość późno, bo wg wskazań zastosowanie powinno być zaraz po wzejściu, ale efekt jest piorunujący nawet na większych roślinach. Z pewnością polecam ten produkt, i to nie tylko do rzodkiewki, bo na drzewach owocowych i słonecznikach były poobgryzane liście, a po spryskaniu, na nowych liściach nie ma śladu uszkodzeń. Myślę, że jeśli wystarczy jednorazowe zastosowanie tego środka - to nie jest to chyba tak mocno chemiczne działanie na ogród, i dlatego będę go używać. Pozdrawiam.
ZT
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 19
Rejestracja: 2008-06-18, 13:59

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: ZT »

Witam, Produkty firmy Target stosuję od kilku lat. Właściwie to są jedyne produkty które kupuję . Jako młoda ogrodniczka musiałam się dużo nauczyć i poznawać środki do ochrony roślin. Kocham wszystkie posadzone roślinki w moim ogrodzie od dużych od tych najmniejszych. Poświęcam dużo uwagi różą oraz tym rośliną , które są narażone na grzyby. Stosuję na porażone rośliny preparat Topsin M 500SC. Jestem z niego zadowolona , ponieważ skutecznie zwalcza chorobę na porażonych roślinach , jednak do róż stosuję przemiennie Score 250 EC . Wszystkim znajomym mających problemy , polecam te produkty . Pozdrawiam Zofia
ZOFIA
a_jurczak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-06, 18:57

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: a_jurczak »

W swoich uprawach ogrodniczych stosowałem różne produkty firmy Target, takie jak: Topsin M 500 SC, Miedzian 50 WP, Starane 250 EC, Karate Zeon 050 CS. Dwa pierwsze preparaty stosowałem przede wszystkim przeciwko szarej pleśni na pomidorach i ziemniakach oraz mączniakowi na cebuli. Skutki stosowania preparatów oceniam jako dobre. Trochę większe zaufanie mam do miedzianu, ale pewnie dlatego, że stosuję go od dawna i mam w pamięci efekty stosowania tego środka. Marzy mi się taki środek, który po jednorazowym zastosowaniu uodporni dany gatunek roślin na chorobę np. szarą pleśń.
Starane 250 EC wykorzystywałem do oprysków przeciwko chwastom dwuliściennym na trawniku. Niestety skutki były różne, szczególnie zawodne przy zwalczaniu bluszczyka kurdybanka. Gotów jestem ufundować puchar za wynalezienie skutecznego preparatu przeciwko temu, szczególnie uporczywemu i ekspansywnemu chwastowi. Pewnie niedługo opanuje mi cały trawnik (ponad 250 m2). Jestem zrozpaczony i niestety nie mogę sobie z nim poradzić.
Bardzo dobre zdanie mam o Karate Zeon 050 CS. Wprawdzie nie wiem, czy firma nadal go produkuje, ale wiem, że był bardzo skuteczny przeciwko stonce ziemniaczanej. Pozdrawiam. A. Jurczak.
krystek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-24, 12:22

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: krystek »

Używam środka grzybobójczego "Score 250EC"do opryskiwania róż jest rewelacyjny chroni róże przed plamistością liści ,
mączniakiem. Róże są zdrowe pełne wigoru i ładnie wyglądają. Można go mieszać z Mospilanem 20Sp jest to środek owadobójczy co ułatwia oprysk {nie trzeba dwa razy pryskać} doskonale radzi sobie z wszelkim robactwem na różach Opryskuję tymi środkami także jabłonie przeciw mączniakowi prawdziwemu i mszycy jabłoniowej naprawdę pomaga. Polecam "Score50EC" i Mospilan 20Sp jako "TOP produkt" firmy Target !.

pasjonatka ogrodu
dhk.sagittarius
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 11:25

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: dhk.sagittarius »

Z tego produktu, który chcę Wam zarekomendować korzystam od wiosny br.
AGRICOLLE- Target Natural ,w pojemniku 750ml ,z dozownikiem jest tym produktem, na który czekałem i spełnił moje oczekiwania;
- jest wydajny i wystarczy spryskać jedną stronę liścia ( a nie obie jak w innych środkach),
- pszczołom nie przeszkadza i nie szkodzi ( a w okolicy jest tylko 6-8 rodzin- więc jest to istotne),jest bezpieczny,
- mszycom odechciewa się żerować na różach i drzewach owocowych ( wsadziłem 12 młodych ) i gdyby nie Agricolle zapewne zamiast owoców miałbym dla nich stołówkę ze świeżymi listkami,
- to ,że odcina mszycom dostęp powietrza w zupełności wystarcza , aby się z nimi pożegnać,
- uzupełnianie środka ( z opakowania na 5l.) jest proste i wystarczy na cały sezon,
- ponadto nagroda jaką wyrób uzyskał też coś znaczy; darmo ich nie dają.
Tak więc, jeśli chcesz się pozbyć ze swojego ogrodu nieproszonych gości , którzy na swoje miejsce pobytu wybrali Twoje róże, drzewka lub warzywa to polecam; AGRICOLLE - TARGET NATURAL 750ml.
Target Natural - AGRICOLLE 750ml bez problemu trafi w cel !
boginixxl
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 19:45

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: boginixxl »

CHCIAŁAM ZAREKOMENDOWAĆ PRODUKT FIRMY TARGET - NAWÓZ DO PELARGONII.
ZAKUPILIŚMY Z MĘŻEM MALUTKIE BEZ KWIATKÓW PELARGONIE ORAZ SURFINIE , MIAŁY TYLKO ZIELONIUTKIE LISTKI, ŻADNYCH KWIATKÓW ANI PĄCZKÓW.
POSADZILIŚMY JE W METROWYCH DONICZKACH NA BALKONIE, GDZIE SŁOŃCA NIE BRAKUJE I OD RAZU ZASTOSOWALIŚMY NAWÓZ DO PELARGONII.
PRZEZ KILKA DNI SŁONECZKO ŚWIECIŁO NA NASZE PELARGONIE I SURFINIE, ZIEMIA WYSYCHAŁA a MY KARMIMY JĄ RAZ W TYGODNIU ROZTWOREM 1 LITR WODY NA JEDNĄ ZAKRĘTKĘ NAWOZU DO PELARGONII.
MINĘŁY DWA TYGODNIE I WIDAĆ EFEKTY, JAK KWIATUSZKI PIĘKNIE PRZYJĘŁY MINERAŁY ZAWARTE W NAWOZIE DO PELARGONI.
NASZE KWIATY NIE POTRAFIĄ WYTRZYMAĆ BEZ TEGO NAWOZU I PNĄ SIĘ W GÓRĘ, WIDAĆ JAK PIĘKNIE ROSNĄ Z PARTERU A MIESZKAMY NA III PIĘTRZE.
JAKO NASZĄ CHLUBĘ ZAŁĄCZAMY ZDJĘCIA :)
Załączniki
Widok z bliska :)
Widok z bliska :)
Moje kwiatki o zachodzie słońca :)
Moje kwiatki o zachodzie słońca :)
Zanim kwiatki się pojawiły :)
Zanim kwiatki się pojawiły :)
ANGU
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-10, 11:30

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: ANGU »

W moim ogrodzie marzyły mi się piękne róże. Było to dla mnie wyzwanie. Poczytałam, wybrałam, posadziłam i czekając na piękne kwiaty .... wypatrzyłam mszyce, które psuły mi radość posiadania tych pięknych roślin. Na szczęście znajomy polecił mi Agricolle Spray i problem został szybko pokonany a moje róże mają się świetnie. Polecam ten produkt wszystkim, którzy borykają się z mszycami w swoim ogrodzie. Produkt poradził sobie świetnie. Forma sprayu ułatwia zaaplikowanie preparatu na całą roślinę, również od spodu liści.
2323
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 22:13

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: 2323 »

Wszystkim polecam nawozy kolorowe plus do trawników z mchem, naprawdę działa!
masz mech? - kup nawóz ! - trawa dostanie super nawozik a mech...cóż... dziękujemy.
Oczywiście zanim posypiecie nawozem, to dokładnie wyczeszcie trawnik, dla wytrwałych proponuje wertykulację a dopiero później nawóz.
Do ogrodu polecam jeszcze kompost start- żeby kompost szybciej się ... kompostował :) ja używam po koszeniu, tzn. jak mam za dużo skoszonej trawy w kompostowniku, to sypię warstewkę i ... gotowe, samo się robi :) - to lubię!
krystyna1958
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 22:43

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: krystyna1958 »

Witam chciałabym polecić produkt firmy Target Karate Zeon 050 CS. w poprzednim sezonie wiosennym moje krzaki róż zaatakowały zielone stwory. Byłam przerażona kiedy zobaczyłam jak zajadają liście moich pięknych krzaków róż. w sklepie ogrodniczym pan sprzedawca polecił mi właśnie Karate. Już po zastosowaniu jednego oprysku zielone stworki znikneły a krzaki róż poczuły się uwolnione od nieproszonych gości i odwdzięczyły się pięknymi kwiatami.Dlatego chcę polecić wszystkim działkowcom ten produkt jako bardzo skuteczny. Oprócz Karate stosuje na swojej działce corocznie do oprysku brzoskwiń Miedzian , który również wszystkim polecam. krystyna1958.
Zablokowany