Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Zablokowany
Awatar użytkownika
czakulb
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 8
Rejestracja: 2010-10-01, 14:04

Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: czakulb »


Korzystam z produktów firmy Target,uprawiamy z żoną działkę i jesteśmy zadowoleni z małych opakowań tych środków.
Ze środków grzybobójczych polecam Miedzian 50 WP.
Ze środków owadobójczych polecam Karate Zeon 050CS
blujan
anles10
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 11:26

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: anles10 »

Witam serdecznie
Niedawno poznałam firmę Target - kupiłam nawóz płynny do roślin kwitnących. Był to strzał w "10". Łatwe stosowanie, skuteczne działanie i przyjemne oglądanie:) efektów w ogrodzie, zresztą spójrzcie sami (dowód w załączniku):
:-
Załączniki
kwiaty z mojego ogródka(mam nadzieję że to przekona niezdecydowanych)
kwiaty z mojego ogródka(mam nadzieję że to przekona niezdecydowanych)
kapart1963
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 12:42

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: kapart1963 »

Mydło potasowe- ogrodnicze z czosnkiem
Nie bede duzo pisal. niemam mszyc w ogrodzie amam ogrod o pow 1000 m 2
pozdrawiam
jurzet46
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 5
Rejestracja: 2008-01-25, 12:59

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: jurzet46 »

W ubiegłym roku sąsiad namówił mnie na zastosowanie kurzaka do zasilenia trawnika. Był to błąd, gdyż kurzak zawierał nasiona chwastów, które wraz z nim rozsiałem. Mój piękny, zielony kobierzec wyglądem upodobnił się do bardzo zaniedbanej łąki.
Fachowcy doradzili STARANE 250EC. Na załączonym zdjęciu trawnik jest w czwartym tygodniu po zastosowaniu tego preparatu. Prawda, że ozdrowiał?
Stosując się ściśle do zalecenie producenta, STARANE 250EC jest środkiem bezpiecznym i skutecznym, nadzwyczaj skutecznym. Polecam ten środek wszystkim, którym rośliny dwuliścienne zdobywające teren przed nimi chroniony, dają w kość tak, jak dały mnie.
Z ręką na sercu dla STARANE 250 EC nadaję miano "TOP produktu"
Jerzy Zwierzykowski
Załączniki
Trawnik po kuracji preparatem Starane 250EC
Trawnik po kuracji preparatem Starane 250EC
D.Kostka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 12:39

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target! - Karate Zeon 050 C

Post autor: D.Kostka »

Karate Zeon 050 CS !
Dla mnie przebojem firmy Target jest właśnie Karate Zeon 050 CS. Każdy sezon na mojej działce to jak niekończąca się historia :-( .. Mszyce :-x ( czereśnie, róże, kalina i inne), kwieciak maliniak :przestraszony: ( truskawki, malina) i wielu innych nieproszonych gości "urzęduje" w moim zielonym raju. Zanim zacznie się sezon zaopatruję się właśnie w Karate Zeon ( i Miedzian na grzyby ). Dzięki nim mogę spokojnie potem patrzeć jak wszystko wokół kwitnie i owocuje :-D . Dzięki Ci , o WIELKI TARGECIE :padam: !
perdii
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 10
Rejestracja: 2008-01-24, 22:17

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: perdii »

Często stosuję preparaty firmy Target. Najczęściej korzystam z Topsinu M 500SC. Polecam go gorąco ponieważ jest bardzo skuteczny w walce z chorobami grzybowymi. Najbardziej do tego preparatu przekonała mnie choroba moich ulubionych cyprysików Lawsona. Przyczyn choroby i pomocy w jej zdiagnozowaniu i wyleczenie moich cyprysów szukałam w wielu miejscach. Różni ludzie różne diagnozy. Skłoniłam się do rady zastosowania oprysku z TOPSINU M500 SC. jeden oprysk i moje cyprysiki rosną i mają się dobrze. Zostały uratowane dzięki firmie target i jej preparatowi Topsinowi m500 SC.
Zdjęcia posiadam tylko chorych cyprysów ponieważ szukałam pomocy w diagnozie. Na zdjęcia zdrowych cyprysów muszę czekać do lata .
Załączniki
Chory cyprysik przed zastosowaniem preparatu
Chory cyprysik przed zastosowaniem preparatu
iwo16
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 13:07

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: iwo16 »

Jestem początkującą ogrodniczką i może nie mam jeszcze takiego doświadczenia, ale produkty firmy Target są mi już znane. Moim typem na „Top Produkt” jest TOPSIM M 500 SC. Pomógł mi uratować moje róże, które uwielbiam. To niezawodny pomocnik w zwalczaniu plamistości liści, która upodobała sobie moje róże. Choroba ta jednego roku pozbawiła liści moje krzewy róż już na przełomie lipca/sierpnia. Po zastosowaniu następnego roku preparatu TOPSIM M 500 S.C., już przy pojawieniu się pierwszych liści – zabieg zapobiegawczy i stosowania późniejszych oprysków pozwoliło mi to na cieszenie się widokiem zdrowych krzewów róż przez cały sezon. Aby preparat dobrze przylegał do liści i spełniał dobrze swoje zadanie do przygotowanego roztworu dodaje 2 krople płynu do naczyń –(to była dobra rada fachowca).
Ostatnio też „pod ręką” ma preparat Target Agricolle Spray, który w postaci gotowego spray pozwala natychmiast stoczyć walkę z mszycą, która bardzo lubi młode pąki i listki. To skuteczna broń na tego szkodnika i szybka w zastosowaniu.
elanutka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2007-12-20, 19:50

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: elanutka »

Zdecydowanie polecam Topsin firmy Target ! Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł , a zakres stosowania mial u mnie dość duży. Ponieważ kocham kwiaty , więc często zmagałam sie z mączniakiem występującym na marcinkach. Mam ich kilka gatunków , ale niestety , co najmniej dwa razy w sezonie łapią mączniaka. Gdy tylko pojawia sie pierwsze objawy natychmiast sporządzam oprysk. Srodek ten stosuję od wielu lat i zawsze udaje mi sie osiągnąć piękny wygląd asterkow w okresie kwitnienia. Ponieważ Topsin okazał się tak skuteczny w przypadku marcinków, odważyłam się zastosować go kilkakrotnie w przypadku powojników. Gdy pokazały się objawy uwiądu, natychmiast usuwałam zakażoną gałązkę, a cala roślinę podlewałam roztworem Topsinu. W ten sposób udało mi się uratować Hagley Hybrid i The Vagabond.
kizak49
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-05-29, 23:13

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: kizak49 »

Witam. Chciałbym podzielić się spostrzeżeniami na temat środków ochrony roślin firmy "Target". Posiadam działkę
rekreacyjną i ciągle miałem kłopot z chwastami na trawnikach, mniszek,babka i stokrotka. Drugim problemem była wysoka ostra trawa wzdłuż ogrodzenia zewnętrznego, której grube kłącza przerastały na działkę i do niewielkiego warzywniaka. Za poradą właściciela sklepu ogrodniczego kupiłem dwa środki, Starane 250 EC na chwasty dwuliścienne i
Targa Super 05 EC. po opryskaniu trawników środkiem Starane, już po 4 dniach widać było jak są poskręcane liście
chwastów, a w tym roku mój trawnik jest nie do poznania, po prostu rośnie na nim tylko trawa. Nawet sąsiedzi pytali jak sobie poradziłem z mniszkiem i stokrotką. środek naprawdę godny polecenia. Natomiast jeżeli chodzi o przerost tej ostrej trawy ( nie znam jej nazwy) to po opryskaniu paska około 15 cm, już jesienią trawa uschła i siatka ogrodzeniowa została czysta, (bez przerostów ) i teraz wygląda estetycznie, również polecam z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam
Kizak49
KIZAK49
aga-tigi
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-05-28, 15:06

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: aga-tigi »

NAWÓZ plynny do storczyków .
W ubiegłym roku sąsiadka wyrzucila przekwitnietego storczyka .Wzielam do domu i zaczełam go pielegnowac ,zaczynajac od nawego podłoza itp .Z kazdym dniem bylo coraz gorzej -liscie żólkly ,odpadaly ,zaczął brazowiec .Pewniego dnia pojechalam w interesach do Legnicy a tam odkrylam przepiekne centrum ogrodnicze MAJEWSCY .Kwiatów tysiace ,a co najwazniejsze tysiace odmian storczyków .Po rozmowie z Pania zakupilam plynny nawóz do storczyków .Moja praca zostala nagrodzona ,zakwitl w listopadzie i kwitł do Wielkanocy .Obecnie wypuscil nowe liscie na górnych łodygach i mam nadzieje ze zakwitnie niebawem ponownie .
Ale co najwazniejsze ,niedawno mama przytaszczyla z pracy resztki lisci storczyka ,mysłalam ze nic juz z tego nie bedzie, ale cud -wlasnie wypuscil 2 nowe listki .Mam nadzieje ze i jego uda sie uratowac dzieki nawozowi .Raz na 2 tyg robie im kąpiel tj zanurzam je w wodzie dodajac-1 nakretkę płynu na 2 litry wody .
I tak oto zaczela sie moja przygoda ze storczykami .Dzis mam juz 5 roznych
POLECAM WSZYSTKIM PLYNNY NAWÓZ DO STORCZYKOW FIRMY TARGET .
stor2.jpg
acze79
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2011-04-14, 22:05

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: acze79 »

Stosuję produkty Target głównie do nawożenia roślin w moim ogrodzie. Przetestowałam już wiele produktów tej firmy między innymi do nawożenia iglaków, trawnika, hortensji, rododendronów i azalii oraz oczywiście do róż. Dla mnie "TOP produktem" okazał się właśnie nawóz z serii: Nawozy Kolorowe do róż. Posiadam w swym grodzie dużo krzewów róż, które wymagają ode mnie sporo pracy przy ich pielęgnacji oraz ciągłego nawożenia. Rewelacyjnym nawozem okazał się Nawóz Kolorowy do róż firmy Target. Poprawił on znacząco kondycję moich róż. Przyspieszył ich wzrost oraz przyczynił się do obfitszego kwitnienia. Odkąd używam powyższego nawozu róże rabatowe kwitną jak piana, a wielkokwiatowe zawiązują duże zdrowe pąki, z których rozwijają się piękne pachnące kwiaty. Teraz dłuuugo mogę się cieszyć widokiem pięknych kwiatów w moim ogrodzie, a także pięknie wyglądają i ślicznie pachną w bukiecie,przyniesione do domu.
Jako dowód załączam zdjęcie bukietu róż z mojego ogródka.
Załączniki
wrzesień 2011
wrzesień 2011
joanna_k
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-12, 16:35

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: joanna_k »

Witam serdecznie. Wiosna to najlepszy czas na poprawę kondycji naszych roślin w ogrodzie. Mój ogród nie ma zbyt urodzajnej i bogatej ziemi,mieszkam nad morzem więc sami rozumiecie - gleba jest w większości piaszczysta.Aby cokolwiek na niej rosło muszę naprawdę porządnie ją nawozić i użyźniać, dlatego w zeszłym roku zastosowałam "Ekstrakt humusowy torfowy" firmy Target. Ponieważ posiadam pieska który wszystko co jest na ziemi to zjada, staram się nie używać nawozów w granulacie. Ten preparat jest w płynie , łatwy do dozowania, i co najważniejsze zastosowanie go daje naprawdę świetne efekty. Widać to po mojej młodziutkiej hortensji , która po otrzymaniu tak wspaniałego zastrzyku energii ślicznie zakwitła. Gorąco polecam wszystkim ten preparat. ( tej wiosny też już go zastosowałam :-) )
Załączniki
z telefonu 086.JPG
Marioo
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-10, 08:29

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Marioo »

Witam , nawozy kolorowe do winorośli firmy target ,produkt jak najbardziej polecany . Skład odpowiada dobremu wzrostowi winorośli,kwitnieniu i wielkości gron , wybarwieniu. Polecam ten produkt.
Migdałek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 13:50

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Migdałek »

-Ja ten produkt Wam rekomenduję ,kto nie kupi niech żałuje.
-Target natural produkty nowej generacji,
do głębokiej penetracji.
-Jeśli myślisz "nie ma racji" - spróbuj "AGRICOLLE" - dla środowiska, byle czego Wam nie wciskam.
-On Ci wszystko pięknie spryska.
-Bo to produkt przecież w sprayu - Twe rośliny będą w raju.
-Wszystko zniszczy , to co trzeba, bo otrzymał ZŁOTY MEDAL !!!!!!
KUP ON-LINE
PRODUKT NAJ
BogdanS
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-05-31, 10:45

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: BogdanS »

Polyversum WG zawiera kultury grzybowe podobne w działaniu do mikoryzy, ale skuteczniejsze w działaniu.
Zablokowany