Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Zablokowany
Joanna72
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 09:48

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Joanna72 »

Witam,

chciałabym zarekomendować produkt firmy TARGET Mydło potasowe - ogrodnicze z czosnkiem. Jest rewelacyjne, ma intensywny zapach czosnku, dzięki czemu skutecznie odstrasza mszyce i jest naturalne, co dla mnie jest niezwykle istotne. Z powodzeniem stosuje je do oprysku róż, ale również jaśminowca, piwonii i magnolii. W ostatnich latach uratowałam dzięki niemu moje nowe cenne nabytki: róże prowadzone na pniu i różę zwisającą, które są ozdobą mojego ogrodu. Produkt firmy TARGET bardzo dobrze spełnił swoją rolę i uchronił moje kwiaty i krzewy ozdobne od plagi mszyc. Ciesze się, ze mogę publicznie wyrazić moje uznanie dla producenta firmy TARGET, która jako jedna z nielicznych wprowadza nieustannie na rynek nowe produkty z serii ekologicznej. W dobie dzisiejszej dominacji produktów chemicznych, taki powrót do natury jest bardzo cenny.
Polecam również Target GRZYBOBóJCZY z serii NATURAL na opryski drzewek brzoskwiniowych przeciwko kędzierzawości liści.
Zachęcam do zakupów produktów firmy TARGET!!
domi_nikaa
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 10:08

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: domi_nikaa »

Witam serdecznie,
Tak naprawdę po raz pierwszy spotkałam się z produktami firmy Target, a dokładnie jednym produktem, gdy moje tuje szmaragdowe zaczęły zrzucać u dołu igiełki i trochę brązowieć. Mam ich siedem w moim małym ogródku. Są to młode okazy, mają może około 90 cm.
Problem pojawił się w ubiegłym roku. Wybieraliśmy z mężem najładniejsze okazy w centrum ogrodniczym, dlatego zaraz jak pojawił się problem, skonsultowaliśmy się ze specjalistą ze sklepu ogrodniczego, co robić, aby uratować drzewka. Polecono nam nawóz do iglaków w granulkach właśnie firmy Target.
Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Drzewka są śliczne, gęste, ciemnozielone, aż chce się do nich przytulać (moja 2-letnia córeczka robi to dość często). W tym roku profilaktycznie mąż powtarza nawożenie.

W ostatnim czasie zakupiłam jeszcze jeden produkt firmy Target- tym razem nawóz do storczyków w płynie. Moje storczyki nie chciały kwitnąć i z trzech zrobiło się dwa :( Próbowałam już różnych metod. Może to kwestia miejsca, w którym się znajdują ... Tydzień temu zauważyłam młody pęd kwiatowy u jednego z nich, więc jest nadzieja.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kawusia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 241
Rejestracja: 2012-02-28, 14:52

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Kawusia »

Witam, pragnę dołączyć do konkursu. Szczerze mówiąc trudno wybrać 1 produkt z tej firmy, bo jest ich wiele i o bardzo różnorodnych zastosowaniach, moim TOP produktem zostaje NAWÓZ KOLOROWY PLUS do borówek i jagód .
Wybór uzasadniam tym, że mimo usilnych starań borówki nie chciały u mnie rosnąć, na 4 posadzone przetrwała tylko 1.
Kupiłam 5 sztukę wraz z nawozem, od zeszłego roku wspomagam roślinę właśnie tym nawozem, widać, że świetnie się przyjęła, w tym roku ma już sporo kwiatów i liczę na smaczne owoce, wspomaga również owocowanie na pierwszej z moich borówek 3 letniej Duke, zamieszczam zeszłoroczne zdjęcie Duke na początku owocowania, oraz aktualne zdjęcie nowej pierwszy raz kwitnącej borówki Nelson, Duke też bardzo obficie zakwitła w tym roku, rzekłabym rekordowo. :lol:
Załączniki
Polecany produkt
Polecany produkt
nawóz kolorowy.JPG (5.61 KiB) Przejrzano 8306 razy
borówka Duke - zdjęcie zeszłoroczne
borówka Duke - zdjęcie zeszłoroczne
borówka Nelson - zdjęcie wczorajsze
borówka Nelson - zdjęcie wczorajsze
Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe. Pozdrawiam Ewa i zapraszam na moje zielone tereny
Moje królestwo, przeniesione do obłędnego miejsca ;)
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: tadek »

Firma Target dla mnie okazała się wybawcą w walce z gryzoniami. Na pewno wielu właścicieli altan, domków letniskowych zna coroczny problem (szczególnie na jesień) wprowadzania się do naszych posiadłości niezbyt przyjemnych gości, szczurów czy myszy.
Ja również mam ten problem. Jeden z moich budyneczków gospodarczych zbudowany jest z elementów drewnianych. Cała konstrukcja stoi na cementowych bloczkach z prześwitem pomiędzy ziemią a podłogą około 20 cm, tyle co grubość wspomnianego cementowego bloczka.
U mnie przestrzeń pod podłogą upodobały sobie gryzonie. Mają tam bezpieczne schronienie, bowiem ze wszystkich stron zamknąłem tą przestrzeń dachówkami, pozostawiając jedyną szparę do dobrej wentylacji tuż koło drzwi. Intruzy wprowadzają się zaraz z nastaniem jesiennych chłodów, a o ich istnieniu powiadamiał mnie mój pies, który nie odstępował ścian budynku. Godzinami chodził w wzdłuż ścian, lub leżał na wprost szpary wentylacyjnej gotowy złapać mieszkańca...
Po tak wyraźnych sygnałach Ja z firmą Target wchodziłem do akcji.

Taktykę mam następującą:
Jako pierwsze, rozpoznać wroga czy jest to szczur czy mysz, by potem zadać ostateczny śmiertelny cios.
Do tego celu służy mi łapka na myszy.
Po komunikacie od mojego psa o natarciu wroga, najpierw codziennie nastawiam łapkę na myszy. Za jej pomocą wiem z kim walczę. Mysz jest bardziej ufna od szczura, da się złapać na kawałek słoninki, czy kawałek żółtego serka. Z jedną łapką jestem wstanie wyłapać całą mysią rodzinkę.
Ale zdarza się też tak że nic się na łapkę nie złapie. Niektórzy mogą wtedy powiedzieć: "Masz za małą łapkę, użyj większej!".
Ale nie w tym rzecz! Szczur jest inteligentną bestią i chce nas przechytrzyć! My musimy być sprytniejsi od niego.
Jeżeli nic nie złowiłem na zastawioną wczorajszego dnia łapkę, wtedy udaję się do pobliskiego sklepu, proszę o średniej wielkości karton, oraz kupuje suche ciastka. Po powrocie ustawiam karton koło szczeliny, zabezpieczam go aby nie dostały się do niego ptaki, lekko obciążam aby nie porwał go wiatr i wykładam w nim parę sztuk ciasteczek aby mieć pewność że szczur przyjdzie i zje. Jeżeli na drugi dzień ciastka znikły, przystępuje do ostatecznego uderzenia skutecznym środkiem "RAT CONTROL firmy Target".
Trutka ta jest pod postacią granulek. Solidną jej porcje wysypuję na talerzyk i czekam na efekt do drugiego dnia.
Jeżeli porcja została zjedzona, dosypuję kolejną.
Trutkę uzupełniam tak długo aż osobnik nie przestanie jej jeść, może potrwać to z dobry tydzień, dlatego należy zabezpieczyć się przed ewentualnym, niespodziewanym zabraknięciem trutki kupując odpowiednią ilość.

Trucie gryzoni przynosi u mnie jak na razie zamierzone efekty. Po szybkim zareagowaniu mam w późniejszych zimowych miesiącach spokój, do następnej jesieni... Wtedy znowuż z firmą Target ruszę do boju.
_____________________________________________
RAT CONTROL-Zwalcza Myszy i szczury

Poniżej zamieściłem zdjęcia podglądowe zabezpieczonej dachówkami, dolnej krawędzi ściany mojego domku gospodarczego, oraz na drugiej fotografii, szczelinę przez którą wprowadzają się gryzonie.
Wejście do pomieszczenia jest na całej długości zadaszone co eliminuje wlewanie się tą szparą wody podczas deszczu.
100_5776.JPG
100_5777.JPG
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
koczkodon
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 10:23

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: koczkodon »

TOP produkt firmy Target to Miedzian 50WP
Kocham kwiaty i ogrody. Mam przepiękną działkę na której uprawiam prawie wszystkie dostepne warzywa. Szkodniki oraz choroby roślin są jednak największym wrogiem piekna. Miedzian 50 WP stosuję od wielu lat do oprysków, jako środek uniwersalny przy zarazie ogórków, pomidorów oraz przy szarej plesni truskawek. Używam do także do oprysków zagrzybionych krzewów owocowych, z niemal natychmiastowym, doskonałym efektem. Razem z moją Mamą, która zakrzewiła rodzinie miłość do natury, cieszymy się, ze można kupić Miedzian 50WP w małych opakowaniach i rozcienczać go według potrzeb. Srodek znamy od wielu lat,chociaż nie wiedziałysmy, że producentem jego jest Target.Moja mama wykorzystuje go takze do pielegnacji roślin pokojowych, dzieki czemu żyją przez wiele lat .
Największym zaskoczenie ubiegłorocznego sezonu było jakoby zmartwychstanie bardzo podupadłych pomidorków, na które weszła zaraza. Działkowicze nie dawali im żadnych szans. Miedzian sprawił cud.Dorodne pomidory zachwycały jesienia nie tylko nasz rodzinny stół a radość z sukcesu ogrodniczego była przeogromna.
Wszystkim działkowiczom polecam wiec wieloraki w zastosowaniu miedzian 50WP.
Z poważaniem
katarzyna koczkodon
nico4000
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 10:33

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: nico4000 »

Jestem tu pierwszy raz ale od razu coś wam polecę.
Jest to produkt firmy Target Czysty Grill - GRILLEX. Majówka parę dni wolnego robimy grilla i tragedia, grill po zeszłoroczny grillowaniu nadaje się tylko do wymiany ( zapomniałem wyczyścić dokładnie jesienią ).
I co robimy jedziemy po nowy grill ale zobaczyłem środek do czyszczenia takich zabrudzeń, spróbuje.
Co tu pisać grill po czyszczeniu tym środkiem rewelacja wygląda jak nowy. Polecam także do piekarników po smażeniu jakiegoś mięska (sprawdzone).

Pozdrowienia
Grzegorz
gagu
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 10:18

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: gagu »

Dzień Dobry,
Moją przygodę z produktami Target rozpocząłem niedawno, bo w tym roku - a wszystko dlatego że ogród założyliśmy razem z żoną w zeszłym roku w sierpniu.
Posialiśmy trawę i posadziliśmy roślinki. Dwie roślinki (ukochane roślinki żony), jodła kaukaska i świerk, po zimie trochę przemarzły, a na początku kwietnia zaczęły im najpierw żółknąc igły, potem brązowieć i opadać. W ciągu dwóch tygodni prawie 1/4 drzewek była lekką brązowa i lekko żółta. I nagle uśmiech z twarzy żony zniknął. Nie wiedziałem, jak pomóc żonie ale z pomocą przyszedł Wasz newsletter Ogrodniczy z filmem "Sposób na zdrowe iglaki". Przedstawione porady były bardzo trafne. Okazało się, że to, co dokucza moim roślinką i żonie to mszyca świerkowa.

Zastosowanie środka KARATE ZEON 050 CS w odstępach 10 -cio dniowych, pomogło. Zatrzymało się brązowienie igieł, roślina nawet się zregenerowała, a dziś już są na nich widoczne spore przyrosty.
KARATE ZEON 050 CS pomógł mi wyleczyć w/w roślinki, zatrzymał rozwój szkodnika, ale przede wszystkim wyleczył uśmiech żony.

Mój wybór to
KARATE ZEON 050 CS - "TOP PRODUKT" FIRMY TARGET
dobczynski 72
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2010-01-24, 12:18

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: dobczynski 72 »

ja propunuję nawóz do winorosliii dobrze ponim rosnie i owoce są duze i smaczne Nawozy Kolorowe Plus - do winorośli
artusde
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-17, 10:36

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: artusde »

Środek grzybobójczy Score 250ec dla mnie rewelacja. To dzięki niemu pozbyłem się wreszcie brzydkich pomarańczowych plamek na liściach moich grusz zwanych rdzą gruszy nie wspominając szczególnie o sile tego środka w skuteczności zwalczania parcha. Masz problem ze rdzą na gruszach a myślę, że i inne rdzy też znikną po jego zastosowaniu użyj wiosną Skore 250ec i zapomnij o problemie.
Polecam również stosowanie Mospilanu 20sp wiosną gdy nie ma jeszcze dużych kolonii mszyc. Zabijamy wtedy pierwsze matki i mamy spokój przez cały sezon. A czemu Mospilan a nie np. Decis- bo jest nieszkodliwy dla owadów pożytecznych a w szczególności dla pszczół, co w dobie ich masowego ginięcia jest to niezmiernie ważne.
Powodzenia wszystkim forumowiczom i sukcesów w pracy na swoimi pięknymi ogrodami :-D
aneczka1609
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-10, 12:43

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: aneczka1609 »

Wybieram nawozy kolorowe plus-do róż.Po zastosowaniu tych nawozów pojawiło się wiele pięknych kwiatów a liście nabrały pięknej soczystej zieleni .Moja róża na pniu odżyła.Naprawdę warto zainwestować w roślinki aby potem cieszyć oko ich pięknem.
Załączniki
Moja róża na pniu
Moja róża na pniu
P290511_17.39.jpg
Dorciaszek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 10:39

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Dorciaszek »

Dla mnie Top Produktem powinno zostać Ants Control - na mrówki w ogrodzie.

Odkąd kupiliśmy dwa lata temu działkę zawsze marzyłam o swoim małym warzywniku. Niestety 1 roku nic a nic mi nie wyrosło. Mieszkały tam sobie mrówki, które niestety nie pozwoli by cokolwiek wyrosło. One niestety były wszędzie, juz nie wspomnę o naszej przyczepie, którą także chciały opanować. Nie mozna było zostawić nic słodkiego. Próbowałam kilka środków, jednak ze średnim skutkiem. Aż trafiłam na środek firmy Target. Skutecznie zadziałał. Mrówki wyniosły swoje gniazda z mojego warzywnika, a ja mogłam cieszyć się świężymi warzywami i truskawkami. Także mogliśmy czuć się bezpiecznie w naszej przyczepie. Na szczęście Targed na mrówki zadziałał rewelacyjnie i mrówki przeniosały się w dogodniejsze dla nich i dla nas miejsce.
Awatar użytkownika
Kasia Dmowska
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 20
Rejestracja: 2010-02-09, 21:48

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Kasia Dmowska »

Używam wielu produktów firmy Target, środków ochrony roślin, nawozów. Mój faworyt jednak to ostatnio Fusilade Forte 150 EC. W walce z perzem okazał się niezastąpiony. Kiedy postanowiłam zasadzić moje wierzbowe ogrodzenie sprzedawca poradził mi żebym przez pierwszy rok bardzo dbała o odchwaszczanie młodziutkich wierzb, ponieważ są bardzo wrażliwe i poradził mi kilka środków w tym właśnie Fusilade. Sprawdził się znakomicie – tylko popatrzcie na mój wierzbowy płot. Bez Fusilade nie dałabym sobie rady utrzymać wolnego od chwastów pasa wokół moich 2000m2. Tym bardziej, że naokoło okropnie zaniedbane ugory i łąki. Teraz używam Fusilade także na rabatach liliowcowej, różanej i funkiowej, w warzywniku. Wiosną, przy jego pomocy chronię przed przerastaniem chwastami trawy ozdobne. To dobry, skuteczny środek, który zawsze polecam znajomym.
Załączniki
Przedstawiam mój wierzbowy płot w pierwszym sezonie po zapleceniu (3 maj 2012). Widok od zewnątrz ogrodu, gdzie widać skuteczność zwalczania chwastów.
Przedstawiam mój wierzbowy płot w pierwszym sezonie po zapleceniu (3 maj 2012). Widok od zewnątrz ogrodu, gdzie widać skuteczność zwalczania chwastów.
pestka
Dessperado
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-14, 14:18

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: Dessperado »

Witam. Mam duży ogród z wieloma roślinami. Mieszkam na Pomorzu. Przez kilka deszczowych sezonów wiele roślinbyło atakowane przez różne choroby grzybowe. Zawsze gdy zauważę pierwsze objawy używam Topsin M 500 SC. Działa zdecydowanie i skutecznie. Używam go tez do zaprawiania cebul tulipanów których jestem fanem. Zawsze są zdrowe i pięknie kwitną. Polecam Topsin M 500 SC bo jest skuteczny. :-D
mroczek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-17, 11:20

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: mroczek »

Polecam Miedzian Exstra 350 SC, to prawdziwy" TOP produkt".Od wielu lat stosowałam środki grzybobójcze innych firm i nie doczekałam się prawie żadnych plonów.Brzoskwinie pięknie kwitły a potem dopadała je kędzierzawości liści i wszystkie owoce opadały.To samo działo się z jabłoniami i gruszami,na liściach pojawiały się brunatne plamy i w rezultacie doczekałam się tylko kilku,marnej jakości owoców.W ubiegłym i w tym roku postanowiłam postawić na jakość!Choć nieco droższy od innych,kupiłam Miedzian firm TARGET ,opryskałam wszystkie drzewka iiii.Proszę wyobrazić sobie moje zdumienie.Wszystkie drzewka mają mnóstwo owoców,liście są zdrowe a co najważniejsze, pierwszy raz od siedmiu lat, znowu spróbuję moich ulubionych brzoskwiń[mało powiedziane,jest ich tak dużo że chyba oszaleję ze szczęścia].Drodzy ogrodicy,działkowicze,szczerze wierzę że to dzięki firmie TARGET mam tak wspaniałe i zdrowe plony.Gorąco polecam tą sprawdzoną firmę,teraz kupuję tylko raz a dobre,więc oszczędzam!!!No i najważniejsze na koniec ,ekologiczne środki TARGETU to się opłaca,dbasz o środowisko i masz wspaniałe plony.Ponieważ TARGET ma bogatą gamę produktów,gdy tylko pojawi się jakiś problem zawsze wybiorę produkt ekologiczny"TARGET". Dziękuję Ci TARGET. Małgorzata
krzywaczka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-09, 16:39

Re: Konkurs: "TOP produkt" firmy Target!

Post autor: krzywaczka »

Dla mnie absolutną rewelacją jest środek grzybobójczy TOPSIN 500 SC.
Praktycznie grzyb zniszczył borówkę brusznice. Pozostało na krzakach po kilka zielonych listków.
Zdecydowałem się na radykalne spryskanie borówek topsinem 500SC.
Ale nie dawałem sobie wielu szans.
Moje zdziwienie było ogromne gdy po 3-ch tygodniach zauważyłem na krzakach borówki nowe zielone listki.
Borówki ożyły i rosną pięknie.
Dlatego mając takiego "pomocnika"jesienią zasadzę kolejne krzaki borówek.
Teraz muszę spryskać krzew laura szlachetnego ponieważ zauważyłem brązowienie listków,a krzew mam piękny.
Szkoda go stracić.
Zablokowany