Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Awatar użytkownika
roza333
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 191
Rejestracja: 2009-08-15, 15:52

Re: Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Post autor: roza333 »

Obrazek
Na zdjęciu widoczne są krokusy które budzą się do życia tak jak ja po długiej chorobie .Dostałam je od sąsiada jesienią i posadziłam teraz cieszą moje oczy i serduszko.Pozdrawiam Justyna.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Post autor: Elzbieta M »

Po długiej zimie , raczącej nas do kwietnia białym śniegiem, głodni jesteśmy słońca i wiosennych kolorków. Czyż ten głodek na suchym skalniaczku nie zaświecił , niby jasne wiosenne słoneczko? Żółte kwiatuszki rozświetlają ciepłą barwą zakątek skalniaka.Wiosna!
Załączniki
kwiecień 2013.jpg
midem
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 5
Rejestracja: 2010-05-30, 22:26

Re: Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Post autor: midem »

Sasanka, jedna z najwcześniejszych, najpiękniejszych ozdób budzącego się po zimie ogrodu. Wiosną urokliwe, okazałe kwiaty i delikatne, kosmate liście, a latem zwiewne kule owocostanów są jej walorami ozdobnymi. Łatwa w uprawie. Lubi stanowisko słoneczne z lekką, niezbyt zasobną glebą. Idealna na skalniak.
sasanka 1.jpg
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Re: Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Post autor: lilia0405 »

Obrazek
Na zdjeciu widać sasankę , jest to moja ulubiona roślina wiosenna i wilczomlecz mirtowaty , bardzo efektowna roślinka. Jak o nie dbam: wiosną podsypuje kompostem i podlewam preparatami na bazie humusu , i tyle. A co trzy , cztery lata podsypuje roślinki przekompostowanym obornikiem :-)
tomicron
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2011-03-20, 22:31

Re: Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Post autor: tomicron »

przylaszczka.jpg
Przylaszczka - obawiałem się, że tej dziwnej wiosny może w ogóle nie zakwitnąć, przecież tak długo śnieg leżał... Jednak krótko po jego stopnieniu, gdy tylko ogrzało glebę kilka promieni słońca pojawiły się pączki - duuużo pączków :) Okazało się że półcieniste stanowisko, trochę wapna i pierzyna ze śniegu w czasie mrozów dała w trzecim roku od posadzenia efekt jakiego się nie spodziewałem !
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Post autor: rafaloku »

Termin przyjmowania prac konkursowych minął, zatem zamykam wątek. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Wasze wpisy są już widoczne, teraz czekamy na werdykt jurorów. Zwycięzców konkursu wybierze fundator nagród, firma GreenOK.pl. Zgodnie z regulaminem konkursu na ogłoszenie wyników jest 7 dni, mam jednak nadzieję, że listę zwycięzców poznamy wcześniej. Teraz proszę Was o nieco cierpliwości.
Rafał
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Konkurs fotograficzny - wiosna w ogrodzie

Post autor: rafaloku »

Mam już informację od jurorów. Wyniki podali z następującą informacją:

"Decyzja nie była łatwa, bo zdjęcia wyglądają naprawdę fajnie i jesteśmy pod wrażeniem, ile użytkownicy włożyli serca w opisy :)
Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału.
"

Nagrody, czyli zestawy nawozów Brunatne BioZłoto, otrzymują:

alina.wos - Pani Alina zamieściła trzy zdjęcia, ale nagradzamy ją szczególnie za środkowe

dziwaczek

midem

Zwycięzców proszę o podanie do mnie na PW adresów, na jakie mamy wysłać nagrody. Pora użyć w ogrodzie Brunatne BioZłoto. Trochę znam ten produkt i jestem pewien, że będziecie zadowoleni. A Wasze roślinki jeszcze bardziej :ok:

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział. Mam nadzieję, że mieliście przy trochę miłej rozrywki ;-)
Dziękuję również bardzo firmie GreenOK.pl za ufundowanie nagród i tak szybkie podanie wyników konkursu :padam:

Kto chce pogratulować zwycięzcom, zapraszam do kawiarenki do wątku z gratulacjami

Na koniec zdradzę jeszcze, że niebawem będzie kolejny konkurs... ;-)
Rafał
Zablokowany