Konkurs fotograficzny: Murawa Mistrzów TOPEX

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Konkurs fotograficzny: Murawa Mistrzów TOPEX

Post autor: rafaloku »

Zgodnie z regulaminem konkursu zamykam wątek.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i pokazanie wspaniałych fotografii. Czekamy teraz na werdykt jury. Zwycięskie prace konkursowe zostaną wybrane przez przedstawicieli firmy TOPEX, która jest fundatorem nagród w konkursie. Wyniki podamy w ciągu 3 dni, proszę zatem o nieco cierpliwości ;-)

P.S.
Niestety musiałem usunąć 3 wpisy konkursowe, które nie spełniały regulaminu konkursu. Jeden z nich przedstawiał boisko piłkarskie zamiast trawnika w prywatnym ogrodzie, dodatkowo użytkownik spamował podając link do komercyjnej strony www (złamanie regulaminu forum). Dwa pozostałe usunięte wpisy nie zawierały zdjęć.
Rafał
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Konkurs fotograficzny: Murawa Mistrzów TOPEX

Post autor: rafaloku »

Witam ponownie :-D

Mamy już werdykt jury. Wasze zdjęcia bardzo się podobały. Miło było też poczytać wierszyki :hyhy: Aby nagrodzić nie Tylko pomysłowość uczestników konkursu ale i Wasze zaangażowanie w okresie wakacyjnym (kiedy wiele osób jest rozleniwionych), producent narzędzi ogrodniczych TOPEX, sponsor naszego konkursu, postanowił nagrodzić WSZYSTKICH uczestników, którzy umieścili fotografie konkursowe zgodne z regulaminem konkursu :hurra: :super:

Tak jak było przewidziane w regulaminie konkursu - 10 autorów najciekawszych zdjęć otrzyma zestawy: nożyce do trawy + rękawice ogrodnicze TOPEX. Pozostałe 5 osób otrzyma rękawice.

Bardzo się cieszę i dziękuję firmie TOPEX za tak miły gest. Rękawice ogrodnicze TOPEX były już wcześniej nagrodami na naszym forum i zwycięzcy tamtego konkursu bardzo je chwalili – są wygodne i bardzo ładne. Jestem zatem pewien, że będziecie zadowoleni, zarówno z nożyc do trawy jak i z rękawic :ok:

Zestaw nożyce do trawy + rękawice ogrodnicze TOPEX otrzymują
:
magolda
Elzbieta M
Perełka
Joanna_K
tadek
erce
Daniela
Andy
jurzet46
Yesmena

Rękawice ogrodnicze TOPEX otrzymują:
Lobyr
Marii
Julka
Jlewan
Iwik073


Wszystkie osoby z powyższej listy bardzo proszę o przesłanie do mnie na PW adresów, na które zostaną wysłane paczki z nagrodami.
Gdy już otrzymacie swoje nagrody, bardzo proszę o pokazanie ich na forum i wyrażenie opinii w wątku narzędzia ogrodowe TOPEX – opinie

Wszystkim bardzo dziękuję za udział i gratuluję nagród. Mam nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję na naszym forum wziąć udział w konkursie sponsorowanym przez firmę TOPEX.
Rafał
Zablokowany