Konkurs: Co wiesz o mikoryzie?

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Zablokowany
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Mamy już wyniki konkursu. Prawidłowych odpowiedzi udzieliło 170 osób.

Dla osób oczekujących na mikoryzy mam bardzo dobrą wiadomość. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem, sponsor - firma MYKOFLOR - zwiększył liczbę przyznanych mikoryz do 50 szt. A zatem, aż 25 osób otrzyma po 2 grzybnie mikoryzowe ;-) Mam nadzieję, że to dla Was miła niespodzianka.

Poniżej przedstawiam listę osób, którym poszczęściło się w losowaniu mikoryz. Osoby z listy poniżej proszę o wysłanie do mnie Waszych adresów, na które mamy wysłać mikoryzy.

Ważne: Wszystkie osoby z poniższej listy otrzymają ode mnie e-mail z informacją o wygranej. Adres należy podać odpowiadając na wiadomość e-mail informującą o wygranej (ułatwi mi to weryfikację). Wraz z adresem należy podać swoje imię i nazwisko (konieczne aby paczka doszła). Proszę podać także jakie mikoryzy chcecie Państwo otrzymać, gdyż wiele osób nie określiło tego w postach konkursowych.

Oto lista nagrodzonych:
1.Agnieszka Bogda
2.Avelina
3.Bettiw
4.chaberek 
5.dawid
6.edulkot 
7.edyta_mi
8.haliso 
9.halszka
10.harwi 
11.ikab78
12.jancht
13.Joter 
14.Lara
15.majka
16.midem 
17.moyogi
18.paulina1234 
19.Petrus 
20.pinia01 
21.Priam
22.radlinianka 
23.riane 
24.Storczyk
25.Tula

Gratuluję i czekam na Wasze adresy!
Uwaga: na adresy czekamy 7 dni. Nie podanie adresu w tym czasie powoduje, że nagroda przepada!

Pozostałe osoby, które udzieliły poprawnych odpowiedzi otrzymają kody rabatowe do sklepu GADAR. Wiadomość z kodem będzie wysłana na adres e-mail podany podczas rejestracji na forum.

Uwaga: ze względu na dużą liczbę maili do wysłania, proszę o cierpliwość. Maile będą wysyłane dziś i jutro.
Rafał
Zablokowany