Komunikat ze strony nazwa.pl

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: Danka »

Od kilku dni czasami nie mogę wejść na stronę poradnika i pojawia się komunikat
ze strony nazwa.pl błąd xx55 Odświeżanie strony nie pomaga. I mniej więcej po godzinie wszystko wraca do normy.
Podany jest numer telefonu i adres e-mail do zgłoszenia problemu. Już chciałam wysłać e-maila ale się wstrzymałam.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: lilia0405 »

A ja już myślałam, że mi komp wariuje, miałam dzisiaj kolo 19 to samo , co to za dziadowstwo :evil:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: Danka »

A ja myślałam, że to tylko u mnie :lol: Widać, że serwer źle działa ;-)
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: lawender »

U mnie to samo:(
Wczoraj i dziś;(
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7920
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: Elzbieta M »

Bałam się , czy to nie jakiś wirus...
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: rafaloku »

Dziękuję za Wasze zgłoszenia. To awaria serwerów. Już trzecia w ciągu 2 dni (wczoraj wieczorem, dziś rano i wieczorem znowu). Prawdopodobnie wina nie leży po mojej bo mam 3 różne serwery w tej firmie, z różnymi stronami www i wszystko padło na raz. Niestety telefonicznie nie udało mi się wyjaśnić tego bo jak poinformował mnie komunikat na infolinii byłem 56 osobą oczekującą na rozmowę z konsultantem... :rozpacz: Więc pewnie sporo niezadowolonych klientów dzwoniło zgłosić awarię. Postaram się jutro wyjaśnić przyczynę, mam nadzieję że się to już nie powtórzy. Póki co, przepraszam Was bardzo za te niedogodności.
Rafał
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: lilia0405 »

No cóż złośliwość rzeczy martwych :-/ . Ja tu lecę pochwalić się zakupami a tu klapa :( Dobrze że miałam robote , bo już miałam chłopaków opieprzać, że jakiegoś badziewia pościągali :lol:
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: mmmm5 »

A ja obeszłam ten problem,otóz nie wchodziłam przez skrzynkę emailową tylko przez wyszukiwarkę i wtedy strona Poradnik Ogrodniczy sie otwarła.Zbieg okoliczności :?:
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: rafaloku »

Dziś już uprzedzę Wasze wpisy - tak, nadal są problemy z serwerem. Niestety nie mogę tego wyjaśnić, gdyż za każdym razem gdy dzwonię jestem pięćdziesiątą albo czterdziestą którąś osobą czekającą na połączenie z konsultantem. Kiedyś już tak czekałem to jest to dobre 20 - 30 minut czekania. Będę tam jeszcze dzwonił i starał się wyjaśnić. Na maila póki co nie otrzymałem odpowiedzi. Duża liczba oczekujących na połączenie sugeruje jednak, że dzwoni tam dużo ludzi, czyli mają jakaś ogólną awarię. Proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość.
Rafał
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: rafaloku »

To znowu ja - już mam potwierdzenie (wreszcie wyczekałem przy telefonie) że jest to awaria serwerów niezależna ode mnie. Czekamy aż firma się z tym upora...
Rafał
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: Danka »

To miejmy nadzieję, że jednak szybko się z tym uporają, bo dzisiaj już z rana miałam ten sam problem. I nie miało znaczenia czy chciałam wejść ze skrzynki pocztowej czy przez google ;-)
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Re: Komunikat ze strony nazwa.pl

Post autor: lilia0405 »

Ja też próbowałam na różne sposoby i bez rezultatu, :-( ale dobrze że znana przyczyna. Nie musimy się bać o swoje komputery ;-)
ODPOWIEDZ