KOD DO REJESTRACJI NA FORUM !!!

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

KOD DO REJESTRACJI NA FORUM !!!

Post autor: rafaloku »

Ze względu na dużą ilość spamu i kont zakładanych przez boty, jestem zmuszony wprowadzić kod potwierdzający rejestrację na forum. Kod ten zmieniamy co kilka dni. Za utrudnienia przepraszam.

Aktualnie kodem jest odpowiedź na pytanie:
Jak nazywa się popularny program telewizyjny, w którym tytułowa Maja Popielarska odwiedza piękne ogrody różnych osób. Program był kiedyś emitowany w stacji TVN, potem na TVN Meteo, a obecnie w HGTV.
Rafał
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Re: KOD DO REJESTRACJI NA FORUM !!!

Post autor: malina »

Rafale , jak to jest , kod jest ale też jest 10 nowych spamów od ituation zarejestrowanych 6.01. od godz. 02.07 - 02.22
Otwieram , serce i oczy radują się na widok tylu wpisów , a tu :zly: :kwasny: :zalamany: maszyny zaśmiecają nasze forum :rozpacz: Pozdrawiam i czekam /y/ na dobre wiadomości .
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

No niestety. Musiałbym wymyślić jakąś zawiłą zagadkę ale to mogło by jednak części osób znacznie utrudnić rejestrację. Na razie więc jest coś prostego :-)

Hasło zmieniam co kilka dni jak zaczyna pojawiać się spam.
Rafał
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Już zgłupiałam .....hasło jest , a 10 botów zarejestrowało się dzisiaj 0.7 01. o 2.00 w nocy ?
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

Nie, to był jeden ale zamieścił 10 postów.

Niestety w 100% tego nie unikniemy, szczególnie jeśli człowiek sprawdza sposób rejestracji i potem programuje boty. Dlatego w kółko muszę zmieniać hasło.

Ogólnie jednak jest pewien sukces, bo teraz rejestruje się 1-2 boty dziennie, a nie np. 20-30.
Rafał
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Witaj Rafale , tak , tak , źle to nazwałam bo otwieram pełna wiary, że poczytam posty naszych koleżanek i kolegów , a tu cała strona zawalona przez bota , ale nie przez naszych forumowiczów to mi pomieszało poprawny pomyślunek .
To jeszcze jedno pytanie i już nie będę wracać do tego tematu - skoro ten jeden potrafi się zarejestrować , pomimo hasła/bo po to ono jest/ , to i te inne roboty też dadzą sobie radę . Tu jestem super laikiem .
Może przestanę na to zwracać większą uwagę jak wpadnę do ogrodów i "wgryzę" się w ziemię i będę upajać się jej zapachem i codziennie rano liczyć listki , które już się zazieleniły , coś przesadzić , coś dosadzić , no niech ta wiosna już przychodzi czasy trudne i niepewne :niepewny: latka lecą :zalamany: :orany: Pozdrawiam
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
erazm
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Post autor: erazm »

A blokujesz JP ?
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

erazm pisze: 2022-01-09, 17:34A blokujesz JP ?
Niektóre tak ;-)
Rafał
ODPOWIEDZ