Klimaty Marylki

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Wiem co to jest strach o nadmiar wody w ogrodzie. U mnie już minęło ale straciłam przez to berberysa. Reszta jakoś przetrwała :lol:
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Witaj Marylko,
pierwszy raz do Ciebie trafiłam, bo pojawiłaś się na forum wtedy, gdy ja na jakiś czas zniknęłam ;)
Witaj w klubie "ryjących na ugorze" ;) Mogę cię tylko pocieszyć, że nic nie daje takiej radości jak zamienianie ugoru w piękne ogrody. Mój ogród kwiatowy wchodzi dopiero w drugi sezon istnienia, ale jeszcze mam wokoło domu mnóstwo terenu niezagospodarowanego, więc będziemy się wspólnie wspierać i prezentować na forum nasze dokonania :D
Mam nadzieję, że rozwiążesz problem podmakania gruntu, bo to podstawa, aby rośliny, inne niż wierzby, czuły się dobrze.
Taras to najwspanialsza część domu :D latem to tam właśnie toczy się życie. Życzę Ci wielkiego tarasu :D :D :D tu nie opłaca się robić oszczędności ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
marylka966
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 2010-04-17, 19:53

Post autor: marylka966 »

Dzięki za miłe słowa. :-D Ale niestety jak na razie to wokół domu woda. Owe roślinki rosną na bardzo małym skrawku (1m na 3m), a jeszcze 4 lata temu miałam ładne ogórki, dynie, słoneczniki. Jak już pisałam wiele roślin mi wypadło. Faktycznie myślę o wierzbach. Mam nawet pomysł na obsadzenie. :-D Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ