Jędrkowe eko-włości

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: mmmm5 »

A ja Jędrusiu tak bardzo skupiam sie na poszukiwaniu rymów w Twoich wpisach ,że łapię się na tym ,że nie dostrzegam treści... ale to u mnie wada ,nie mam podzielnej uwagi i bardzo źle toleruję np.mówienie do mnie gdy rozmawiam przez telefon.
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
andab3
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1543
Rejestracja: 2015-01-15, 12:48

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: andab3 »

:-) oj za wcześnie, za wcześnie Igus moja droga :-) , w kalendarzu nadal zima sroga, słonca jakoś malo, dnia za krótko, dla roślin to stanowczo za malutko :lol:
A rymowanie ? Chyba dosc składnie mi wychodzi, a jak nikomu nie zaszkodzi, ba nawet się podoba, to rymuje, słówka szybko składam , jakoś dość biegle takim językiem wladam :lol:
Jędrek-pleciuga znad jeziorka:-)
andab3
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1543
Rejestracja: 2015-01-15, 12:48

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: andab3 »

:-) bardzo mi miło Marysiu droga i dziękuję za Twoje starania, miłe Jędrkowych rymów poszukiwania :lol: .Powiem Tobie szczerze i rzeknę dosadnie, że ja mam je we krwi, rymowanie od :lol: zawsze szło mi dosyć składnie :-D
Tak więc sobie rymuje, rapuje, czasem nawet nucę, co mnie samego i innych rozwesela, niezależnie od tego, czy to poniedziałek jest, czy to też niedziela :lol:
A uwagę mam dość podzielną, inaczej nie umiem , a to przez lata praktyki, bo idąc przez szkolnej gawiedzi korytarze, trzeba było sobie radzić w młodzieżowym gwarze.
Teraz to już historia, ale rymowanie pozostało , czego macie skutki czytając tu, na forum moje słowne nutki. :lol:
Jędrek-pleciuga znad jeziorka:-)
andab3
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1543
Rejestracja: 2015-01-15, 12:48

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: andab3 »

Czas kolacji , a ja nabralem ochoty na pysznego mięsistego pomidora, znalazłem , ale sobie pojem :lol: Do lipca już tylko 6 miesięcy :lol:
Załączniki
takie  pomidory  lubię, mięsisty Red  Pearl<br />mniammniam
takie pomidory lubię, mięsisty Red Pearl
mniammniam
Jędrek-pleciuga znad jeziorka:-)
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: tadek »

Pomidory miałeś wspaniałe Jędrku!

A jak z chorobami pomidora? Robisz opryski, czy omijają Twoje pomidorki? :niepewny:

Błędy w nawożeniu roślin: niedobory makro- i mikroelementów
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
andab3
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1543
Rejestracja: 2015-01-15, 12:48

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: andab3 »

Uprawiam na oborniku, ściółkije glebę grubą warstwą siana, podlewam ostrożnie, dobrze wietrze i odpukac problemów większych nie miewam :lol:
Jędrek-pleciuga znad jeziorka:-)
Awatar użytkownika
goja.k
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 257
Rejestracja: 2013-04-03, 20:17

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: goja.k »

Cześć Jedruś ;-) powiem Ci, że twoje gąski mnie powaliły. Pięknie się prezentują na zielonej trawie. Pamiętam jak tata hodował kaczki. Kupa na kupie, trawa wymieciona do zera. To był jakiś horror ale mięsko smaczne :lol: a rosół miał 2 cm tłuszczu masakra :roll: Takie mięso z rosołu tata smażył na patelni z dodatkiem cebuli och wspomnienia... aż się zrobiłam głodna. Pozdrawiam ciepło. :)
Zapraszam do domu Małgorzata
andab3
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1543
Rejestracja: 2015-01-15, 12:48

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: andab3 »

Oooooooo tak Malgosiu :-) wiesz co dobre :rotfl:
Jędrek-pleciuga znad jeziorka:-)
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: Bettiw »

Zawitałam i ja do Twojego ogródka, wygląda na spory, nie doczytałam się ile metrów ma mały przed domem? a ile ten warzywny? Wygląda na spory teren. No a widoki wspaniałe, wielu wakacjowiczów z chęcią odwiedziłoby Ciebie z wędką i w spokoju można pomoczyć nogi. Jesteśmy zachłanni na nowe pomysły i obrazki a Twój bardzo przypadł mi do gustu prawdziwa sielanka.
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
andab3
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1543
Rejestracja: 2015-01-15, 12:48

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: andab3 »

:-) Betti teren u mnie jest otwarty , więc metrów nie mierze, a jak się podoba to bardzo mi milo :lol: wcale mnie to nie zaskoczyło :lol: hihihji, bo i ja Lubie moje eko włości :-) dają mi one dużo radosci :lol: :lol: :lol:
Niebawem kilka fotek pejzazowych pokaże, będzie Milo będzie sielsko, ba nawet anielsko i:-) hihi
Jędrek-pleciuga znad jeziorka:-)
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: mmmm5 »

Jędrusiu miły !
życzę Ci dużo siły
aby Ci się literki duże z małymi nie myliły .
a jak gesi gęsiami będą
to szybciej na grzędzie usiędą
:hyhy:
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: Iga51 »

No Marysiu, teraz dałaś czadu. A mówiłaś, że nie potrafisz.
Jędrusiu, rośnie Ci tu coraz większa konkurencja. Ela, Marysia - ale fajnie się czyta i nie da rady bez uśmiechu.
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4123
Rejestracja: 2011-04-30, 17:59

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: mmmm5 »

Obiecałam sobie,że rymować nie będę bo ja chciałabym być Wielką Wisławą a tu talentu i umiejętności nie starcza :wstyd: :wstyd:
Serdeczności przesyłam Maria

Rodzinne włości
andab3
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1543
Rejestracja: 2015-01-15, 12:48

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: andab3 »

:-) rymowanka, składanka -fajna to zabawa, :lol: ,a do tego jaka oprawa ;-)
Konkurencji się nie boje, bo jak sami wiecie, jest li ona największym motorem napędowym na świecie :lol:
Zatem rymujmy, słowek się nie bojmy
Cieszmy się życiem, właśnie takim słowem ....tyle, tyle wczesnym rankiem Wam powiem ;-)
Jędrek-pleciuga znad jeziorka:-)
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Jędrkowe eko-włości

Post autor: malina »

Jędrku teraz zrozumiałam , że nie zrozumiałam i nie zapamiętałam treści Twoich postów .................................reszta jest milczeniem :hyhy:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
ODPOWIEDZ