Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
ODPOWIEDZ
zdzich22
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2015-12-21, 14:26

Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: zdzich22 »

Planuję w lipcu zorganizować chrzest mojej córeczki. Całą imprezę pragnę przenieść do ogrodu. Szukam już nawet odpowiedniego namiotu do wynajęcia, bo pogody sobie nie zapewnię ;/ . Mam tylko pytanie czy w Waszym odczuciu taki prezent na chrzest dla córci jest w porządku? Bo domyślam się, że wiele głosów powie, ze mi odbiło i że z przepychem, ale nie dość, że narobimy dużo fotek, z których córeczka będzie miała pamiątki to może w przyszłości też coś takiego zorganizujemy jak będzie starsza. Poza tym taka impreza zawsze była moim marzeniem. A co Wy w takim wypadku pomyślelibyście o osobie, która na Waszych oczach takie coś zorganizowałaby? Bo nie chcę wyjść na aż takiego burżuja w swojej okolicy ;/
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: Elzbieta M »

Ja organizowałam po weselu syna poprawiny w ogrodzie, więc i przeciwko chrzcinom w ogrodowej scenerii nic bym nie miała. Spełniaj swe marzenie - a otoczeniem bym się nie przejmowała , bo czy tak czy siak - to gadać będą.
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6710
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: Petrus »

Ja myślę, że jest to fenomenalny pomysł. Szczerze to gdybym miał taki chrzest lub komunie w ogrodzie to było by to moje spełnienie marzeń :-) Chyba dla każdego ogrodnika z resztą :D
Osobiście sam takie imprezy też będę organizował dla członków mojej rodzinki :-) Dla mnie rośliny i ogrody to całe zycie i praca wiec staram się wszystko w ogrodach robić- imprezy, spotkania, sesje fotograficzne no i inne hehe ciekawe rzeczy 8-) :luka:
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: Iga51 »

Popieram taką imprezę w ogrodzie. Mieszkam na wsi i tutaj prawie wszyscy organizują chrzty i przyjęcia do I Komunii Św. w ogrodach. Moje wnuki również miały imprezy z okazji przyjęcia do Komunii w ogrodzie. Nie ma problemu z wynajęciem namiotu bankietowego, bo na pogodę rzeczywiście nie mamy wpływu.. U nas każda letnia impreza (urodziny, imieniny, czy inne spotkania towarzyskie) odbywa się w ogrodzie, a nie w domu, czy restauracji.
Spełnij więc swoje marzenie.
Użytkownik Usunięty

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: Użytkownik Usunięty »

Ja też popieram taką imprezę na świeżym powietrzu..to i dla maleństwa będzie zdrowo, a co do innych to nie ma co się przejmować...Powodzenia i świetnej zabawy...
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: tadek »

.
Ja również jestem za imprezą w ogrodzie. Lepiej siedzieć na świeżym powietrzu, niż kisić się w gorącym domu czy restauracji. No i jak wyjdzie się po imprezie na ogródek, to będzie co wspominać, jak patrzymy na miejsce gdzie stał namiot i siedzieli goście.

Zdzisiu, czy zaprosisz nas również na chrzciny w formie przyszywanych cioć i wujków? ;) :zawstydzony:

Poradnik ogrodniczy: Zdrowe grillowanie :arrow:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6710
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: Petrus »

I bez wątpienia w ogrodach wychodzą najpiękniejsze zdjęcia maluszków ale i całej rodziny ;-)
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
zdzich22
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2015-12-21, 14:26

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: zdzich22 »

zdzich22 pisze:Planuję w lipcu zorganizować chrzest mojej córeczki. Całą imprezę pragnę przenieść do ogrodu. Szukam już nawet odpowiedniego namiotu do wynajęcia, bo pogody sobie nie zapewnię ;/ . Mam tylko pytanie czy w Waszym odczuciu taki prezent na chrzciny dla córci jest w porządku? Bo domyślam się, że wiele głosów powie, ze mi odbiło i że z przepychem, ale nie dość, że narobimy dużo fotek, z których córeczka będzie miała pamiątki to może w przyszłości też coś takiego zorganizujemy jak będzie starsza. Poza tym taka impreza zawsze była moim marzeniem. A co Wy w takim wypadku pomyślelibyście o osobie, która na Waszych oczach takie coś zorganizowałaby? Bo nie chcę wyjść na aż takiego burżuja w swojej okolicy ;/
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: Sylwia,Gosia »

Zdzisiu,jeżeli powtórzyłeś swój post,żeby zyskać więcej opinii na temat uroczystości chrztu w ogrodzie ,to chętnie Ci powiem co o tym myślę.
Super pomysł ! niezależnie od tego co kto myśli .Nie wyjdziesz na burżuja czy snoba ,jeżeli nim nie jesteś ,a pragniesz jedynie na łonie przyrody ,romantycznie i swobodnie świętować chrzest Twojego dziecka.W otoczeniu przyrody zawsze przyjemniej.Jeżeli nie będziesz przesadzał z przepychem ,a stawiał na prostotę, przestrzeń i zieleń ,to moim zdaniem dobra zabawa gwarantowana.Jest jeszcze duży plus dla osób,które przyszłyby z dziećmi -dzieci nie nudziłyby się tak ,jak w pomieszczeniu.
Powodzenia i nie zapomnij pokazać zdjęć. :-P
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
TuberozaBlues
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 25
Rejestracja: 2015-12-18, 16:10

Re: Impreza z okazji chrztu w ogrodzie

Post autor: TuberozaBlues »

Rób tę imprezę i niczego się nie obawiaj! Przecież to genialny pomysł - tego typu imprezy (wesela, chrzty, komunie) w ogrodzie są o wiele ciekawsze niż na jakieś nudnej sali... Można sobie swobodnie pochodzić, dzieci mogą pobiegać :) ale przede wszystkim sceneria - to jest coś, co może dać tylko natura i czego się niczym nie zastąpi :) Nawet, jak pogoda będzie kiepska i trzeba będzie siedzieć w namiocie - nawet wtedy będzie wspaniale. A sąsiadami się przecież w ogóle nie przejmuj! Ludzie jak mają gadać, to i tak sobie znajdą temat :)
ODPOWIEDZ