HOBBY

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
ODPOWIEDZ
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Piwonio, ależ widok wspaniały!!!
To już spora forma, ja z większymi formatami mam mniejszą cierpliwość. Dlatego podziwiam Twoją.

<szacunek> :-)
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Dziękuję Danielo, ale z moją cierpliwością również nie jest najlepiej. To było chyba dzieło mojego życia, a trwało z przerwami chyba z 6 lat. A najgorszy jest słomiany zapał który nie pozwala na zrealizowanie większości moich pomysłów, których zwykle jest więcej niż jestem w stanie wykonać :oops:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Wiesiu jestem pod ogromnym wrażeniem podziwiając Twoje dzieło. Sweter bardzo mi się podoba jest niezwykle oryginalny.
Z tym słomianym zapałem wcale nie jesteście z Danielą osamotnione - dołączam do Was :-) Mój słomiany zapał dotyczy robót na drutach - trudno zliczyć ile mam pozaczynanych sweterków Obrazek Zwykle bardzo szybko robię przody - bo tutaj widzę wzór, tyły (jako, że zwykle nudne) czekają na lepsze czasy :lol:

Schematy wyślę Ci e-mailem.
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

No to jestem w trochę lepszej sytuacji, ponieważ mnie te nudne części dorabia mama, jak zbyt długo nie może doczekać się efektu ;-)

Schemat wystarczy jeden, ten z kurkami, nie wiem czy przy moim zapale zrobię więcej ;-)
z góry serdeczne dziękuję :-D
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Zazdroszczę - ja muszę liczyć tylko na siebie Obrazek
Awatar użytkownika
Avelina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 398
Rejestracja: 2008-02-05, 22:12

Post autor: Avelina »

Ja też należę do tych szybko nudzących się przy robótkach na drutach. Choć potrafię robić nawet trudne wzory to bardzo rzadko coś robię. Najczęściej kupuję wełnę i daję ją mamie, a ona mi robi to co chcę. Wolę nauczyć mamę jakiegoś trudnego wzoru niż sama robić.
A co będzie jak mamy zabraknie :?:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Piwonio,ale jakie dzieło! Warto było siedzieć i dzióbać na drutach. Gratuluję.
Awatar użytkownika
bogna
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 74
Rejestracja: 2008-01-09, 11:03

Post autor: bogna »

Piwonio,taki sweterek to tylko powiesić na ścianie, wyglada jak obraz malowany(tkany). Widziałam różne rzeczy dziergane na drutach, ale to??? aż nie wiem jak nazwać.
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Dziękuję Wam serdecznie :-D , przy takich pochwałach chyba muszę znowu zabrać się do roboty ;-) ,ale może tym razem za haftowanie ;-)
Ale chciałam jeszcze sprostować, że przy mojej posturze jest to sukienka ;-)
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
grey_wolf2
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2008-07-03, 10:37

Post autor: grey_wolf2 »

Witam wszystkich :-D Obejrzałam wszystkie Wasze prace i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Bardzo mi się podobają i kolaże fotograficzne, robótki szydełkowe, sweter jest po prostu cudny. Ja niestety nie posiadam zbyt wielkich zdolności manualnych. Kiedyś co prawda zrobiłam obrus na szydełku ale nie jest to dzieło, którym można się chwalić. Od jakiegoś czasu interesuję się ogrodnictwem ale też jeszcze nie mogę się pochwalić bo troszkę jest za wcześnie.. Zrobiłam kilka zdjęć mojej działki jak wygląda teraz. A jak ją urządzę tak jak zaprojektowałam to Wam pokaż ale myslę że to będzie dopiero na drugi rok. Myślę, żę różnica na zdjęciach będzie duża. (Mam nadzieję - dużo jeszcze pracy przede mną)
Po obejrzeniu Waszego hobby prawie wpadłam w kompleksy. Ja bardzo lubię gotować. Nie mam zdjęć bo do tej pory nie fotografowałam tego co ugotowałam ale od tej pory będę to robić żeby się z Wami podzielić.
Pozdrawiam Wszystkich :-D

Bardzo się cieszę, że trafiłam na to Forum :-D
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

piwonia pisze: ...chciałam jeszcze sprostować, że przy mojej posturze jest to sukienka ;-)
Obrazek a ja oglądając Twoje zdjęcie odniosłam odwrotne wrażenie Obrazek
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

grey_wolf2 pisze:Ja bardzo lubię gotować. Nie mam zdjęć bo do tej pory nie fotografowałam tego co ugotowałam ale od tej pory będę to robić żeby się z Wami podzielić.
Pozdrawiam Wszystkich :-D

Bardzo się cieszę, że trafiłam na to Forum :-D
Gotowanie to też piękne hobby, a jak nie masz zdjęć to możesz podzielić się przepisami w dziale kulinarnym, chętnie spróbujemy czegoś nowego :-D
Ewa-Maria pisze: a ja oglądając Twoje zdjęcie odniosłam odwrotne wrażenie
To pewnie dlatego, że jestem na wysokiej górze, ale sama mierzę 158cm ;-)
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
bogna
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 74
Rejestracja: 2008-01-09, 11:03

Post autor: bogna »

piwonia pisze:Dziękuję Wam serdecznie :-D , przy takich pochwałach chyba muszę znowu zabrać się do roboty ;-) ,ale może tym razem za haftowanie ;-)
Ale chciałam jeszcze sprostować, że przy mojej posturze jest to sukienka ;-)
Piwonio,skoro dla ciebie sukienka przy twoim wzroscie,to przy moim(180cm)chyba krótki blezerek . :-D
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

No nie dla Ciebie byłby to sweterek z przykrótkimi rękawami :lol:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
Monisia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 325
Rejestracja: 2008-01-24, 19:00

Post autor: Monisia »

Najświeższe zdjęcia z ogródka:

Obrazek

Obrazek
Amatorka...z sercem do roślin!!!
ODPOWIEDZ