gdzie rosło zboże i nie tylko

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Fox. pisze:Oj Danusiu jak ja bym chciał mieć taki naturalny zbiorniczek :) U mnie można otworzyć kopalnie piachu :( A czy jest opcja powiększenia :)
Jacku ale twoje oczko także jest piękne, chociaż nie do końca naturalne.
O powiększaniu sadzawki nigdy nie było mowy. Wiec zakładam,że nie będzie powiększana. Chyba,że przyroda nas zmusi :-o
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Danka pisze:
A gdy już będzie cieplej i moja chryzantem da oznaki życia, poproszę chętnych o dane. O ile dobrze pamiętam to chyba jeszcze Jagódka, wpisała się na listę ;-) Ale jeszcze za wcześnie na konkretną odpowiedź.
Danusiu , jak się cofniesz w swoim wątku , to zobaczysz ,że i ja byłam ( i jestem nadal ) chętna :)
Awatar użytkownika
smigu-s303
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 439
Rejestracja: 2010-06-13, 20:33

odwiedzinki

Post autor: smigu-s303 »

Danusiu :-P ja też jestem chętna, Twoja chryzantema może być ozdobą mojej działki,Zdzisia
Zielony Listek
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Dziewczyny, już założyłam zeszyt,ku pamięci :lol: Tylko jak już pisałam, nie wiem jak w tym roku popiszę się moja chryzantema. Jeżeli będzie czym dzielić to dam znać :lol:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Danka pisze: nie wiem jak w tym roku popiszę się moja chryzantema. Jeżeli będzie czym dzielić to dam znać :lol:
Oj biedna chryzantema...ciężkie będzie miała zadanie. Tyle osób obdzielić. :rotfl: :rotfl: Nie martw się Danusiu...jak nie wyda to poczekam. ;)
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Zenia pisze:
Danka pisze: nie wiem jak w tym roku popiszę się moja chryzantema. Jeżeli będzie czym dzielić to dam znać :lol:
Oj biedna chryzantema...ciężkie będzie miała zadanie. Tyle osób obdzielić. :rotfl: :rotfl: Nie martw się Danusiu...jak nie wyda to poczekam. ;)
Zeniu, O Tobie pamiętam :hyhy: A twoje roślinki radzą sobie dość dobrze. Cyklamen się przyjął, a bluszcz wypuścił łodyżki. Są trochę wybujałe ale są i chryzantema też się trzyma. :rotfl:
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Widzę że Danusia obdziela swoją "Danusią" wszystkich chętnych, to tak już prawie wiosennie czuć :hyhy: :rotfl:
A sadzawkę wciąż podziwiam i robię plany na moją, może coś z tego wyjdzie. :hyhy:

Majka
Anitaaa
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 131
Rejestracja: 2008-08-23, 20:24

Post autor: Anitaaa »

Bardzo ładnie zabezpieczona sadzawka są i schody w ogrodzie.Fajnie.
Cieplutko pozdrawiam.
Anita
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

edulkot pisze:Widzę że Danusia obdziela swoją "Danusią" wszystkich chętnych, to tak już prawie wiosennie czuć :hyhy: :rotfl:
A sadzawkę wciąż podziwiam i robię plany na moją, może coś z tego wyjdzie. :hyhy:

Majka
Maju,rób plany :lol: Bo naprawdę warto, trochę wody w ogrodzie zmienia go na lepsze.
Anitaaa pisze:Bardzo ładnie zabezpieczona sadzawka są i schody.Fajnie.
Bardzo dziękuję :rotfl: Zabezpieczenie zrobiliśmy, bo wyglądała na niewykończoną. Ale dla bezpieczeństwa także. Schody trzeba było, bo inaczej nie sposób było zejść niżej. Chyba,że z górki na pazurki :hyhy: Parę razy to przećwiczyłam :rotfl:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Danka pisze: Chyba,że z górki na pazurki :hyhy: Parę razy to przećwiczyłam :rotfl:
I zatrzymałaś się w sadzawce? :lol:
A chryzantema Twoja bardzo ciekawa , nic więc dziwnego że jest tyle chętnych. Każdy by ją chciał mieć u siebie :-D
Awatar użytkownika
Pikselek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-05, 20:59

Post autor: Pikselek »

Zazdroszczę sadzawki :-D oczywiście pozytywnie
ja mam maleńko oczko ale zawsze coś :roll:
Miło Cię poznać i Twój ogród :-)
Pozdrawiam Dzidzia

zapraszam
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Elu, nie jeden raz zamoczyłam nóżki :ups:
Dzidziu, miło mi Cię powitać w moim ogrodzie :D Każdy urządza ogród na swoje potrzeby i możliwości. Ja mam nieco większą powierzchnię stąd i większa sadzawka. Ale gdy patrzę na ogrody wielkoobszarowe to czasami też żal :serce: ściska. Ale zaraz przypominam sobie,że niestety lat przybywa a nie ubywa :rotfl:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Danka pisze: Ale zaraz przypominam sobie,że niestety lat przybywa a nie ubywa :rotfl:
Święte słowa...też czasem o tym myślę. Co najgorsze...nie mam następcy na moją działeczkę. :-(
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Zenia pisze:
Danka pisze: Ale zaraz przypominam sobie,że niestety lat przybywa a nie ubywa :rotfl:
Święte słowa...też czasem o tym myślę. Co najgorsze...nie mam następcy na moją działeczkę. :-(
Ja mam to samo :(

Majka
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Zenia pisze:
Danka pisze: Ale zaraz przypominam sobie,że niestety lat przybywa a nie ubywa :rotfl:
Święte słowa...też czasem o tym myślę. Co najgorsze...nie mam następcy na moją działeczkę. :-(
Oj , i ja się z tym problemem borykam :-(
Zablokowany