gdzie rosło zboże i nie tylko

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Post autor: Merghen »

wasilewska101 pisze: W tamtym roku posiałam legerstremię i mam cztery krzaczki ... ciekawe jak przetrzymają zimę ,są w piwnicy bo bałam się ich w pierwszym roku posadzić do gruntu ,, I tak jedna będzie rosła w donicy aby ładnie kwitła przy tarasie ...
Niestety lagerstroemia nie nadaje się w naszym klimacie do posadzenia w gruncie, może przemarznąć. Ja mam z siewu jeden krzaczek i trzymam go a chłodnym strychu, szkoda mi go stracić. Natomiast trzeba go mocno przyciąć wiosną gdyż kwitnie tylko na nowych pędach.

Też sieję i sadzonkuję, trochę dokupuję, trochę wymieniam i dużo dostaję...i tak jakoś ogród zaczyna nabierać kolorków. Życzę udanego siania wiosennego i szybkich wzrostów i kwitnień :)
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Ja też sieję i sadzonkuję co się da, ale nie wiem czy miałabym cierpliwość czekać kilka lat na kwitnienie, jeszcze takich eksperymentów nie robiłam :hyhy:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Wczoraj przekonałam się,że jestem baaardzo cierpliwa :znudzony: Próbowałam na bieżąco wkleić zdjęcia z zimowego ogrodu a tu sieć bawi się w chowanego :niepewny: Więc w tej chwili korzystam z połączenia i może coś się pokaże :zalamany:
dławisz
Obrazek
sadzawka
Obrazek
a to pole
Obrazek
na razie tyle, bo znowu przerwie połączenie :mur
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Super prezentuje się sadzawka z całym jej swojskim otoczeniem w śnieżnym puchu :shock: Bardzo ładne zdjęcie :-D
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Śliczną masz zimę i do tego znowu pada więc przybędzie pierzynki na roślinkach :D
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Genia_gp pisze:Super prezentuje się sadzawka z całym jej swojskim otoczeniem w śnieżnym puchu :shock: Bardzo ładne zdjęcie :-D
Danusiu i mnie się podoba też ta fotka,taka sadzawka zawsze mi się kojarzy z łyżwami.
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Danusiu śliczne zimowe zdjęcia a sadzawka super cała zasypana ;)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Dziękuję za odwiedziny :rotfl: .
Od wczoraj u mnie coraz mniej śniegu. Prawie wszystko się rozpuściło :| Ale pokażę jeszcze śnieżne zdjęcia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Prognozy są śnieżne i mroźne :mad:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Danusiu..piękne widoczki. Miło popatrzeć na opatuloną działeczkę ciepłą kołdereczką. Choć nie lubię zimy...pięknie to wygląda. Oj..kobieta zmienną jest ;) . U mnie na przemian, raz deszcz, raz śnieg ale cały czas pada. :kwasny:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Ubyło tej kołderki dość sporo także i u mnie, ale opady deszczu przechodzą w śnieg to pewnie przybędzie przed tymi mrozami i znowu będą takie śliczne widoczki :D

Majka
marylka966
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 2010-04-17, 19:53

Post autor: marylka966 »

Urocze fotki.Fajnie prezentuje się ten wóz zasypany śniegiem- ot uśpiony ogród. ;-)
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Danusiu piękne fotki,u mnie też trochę śniegu ubyło ale znowu pada :kwasny:
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Zenia pisze:Danusiu..piękne widoczki. Miło popatrzeć na opatuloną działeczkę ciepłą kołdereczką. Choć nie lubię zimy...pięknie to wygląda. Oj..kobieta zmienną jest ;) . U mnie na przemian, raz deszcz, raz śnieg ale cały czas pada. :kwasny:
Uroczy ogród w śniegu :lol:
Zeniu, musimy pogodzić się z porami roku, i jesień i zima też muszą być :lol: Jak się okazuje, znajdujemy w tym czasie też ciekawe życie ogrodowe :-D
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7919
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Zachwycamy się tymi zimowymi fotkami , zachwycamy...a każda myśli - byle do wiosny :lol:
Awatar użytkownika
smigu-s303
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 439
Rejestracja: 2010-06-13, 20:33

odwiedzinki

Post autor: smigu-s303 »

Mnie też podoba się ta biała zima, ale nie wiem co powiem za dwa lub trzy miesiące jak nam się już uprzykrzy ten śnieg i mróz. Pozdrawiam Zdzisia
Zielony Listek
Zablokowany