gdzie rosło zboże i nie tylko-część II

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Post autor: wasilewska101 »

Pięknie wyglądają te rdzawe trawy. Teraz już widać jesień u ciebie, u mnie trochę iglaków się zieleni to jesień nie jest taka brązowa.
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Danusiu urosło sporo, też u Ciebie już bardzo jesiennie, ale bardzo ładnie równocześnie, te trawy są imponujące. :)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Widać już jesień i piękne kolory :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nadzieję, że nie zanudzę Was tymi zdjęciami :hyhy:
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Danusiu zdjęcia śliczne :roll: :roll: :roll:
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 427
Rejestracja: 2011-09-17, 01:21

Post autor: Roma »

Danko! wiesz dobrze, że Twoje fotki oko cieszą :-D
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Danusiu, niesamowicie pięknie rozrosły się u Ciebie kępy traw. Zainteresowały mnie te na 4 i 5 zdjęciu. Czy to niedźwiedzie futro? (4). Na 5 początkowo myślałam, że kostrzewa, ale teraz - nie sądzę. Coraz piękniejsze jest to Twoje Pole do popisu :roll:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Elzbieta M pisze:Danusiu, niesamowicie pięknie rozrosły się u Ciebie kępy traw. Zainteresowały mnie te na 4 i 5 zdjęciu. Czy to niedźwiedzie futro? (4). Na 5 początkowo myślałam, że kostrzewa, ale teraz - nie sądzę. Coraz piękniejsze jest to Twoje Pole do popisu :roll:
Elu, trawy też mnie zaskoczyły, bo nie spodziewałam się, że tak ładnie się rozrosną.
Na 4 zdjęciu jest zawciąg nadmorski. Różowy i biały, mam na myśli kwiaty.
Na 5 zdjęciu to sesleria skalna. Zdjęcie z bliska ale nie oddaje jej uroku, bo w rzeczywistości jest z metalicznym połyskiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Danusi te poduchy trawiaste super wyglądają, :-> no ale do tego trzeba mieć hektary ;) .
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

lilia0405 pisze:Danusi te poduchy trawiaste super wyglądają, :-> no ale do tego trzeba mieć hektary ;) .
Lilu, bez przesady :mrgreen: nie posiadam hektarów. A trawki zbierałam od lat. Kupowałam po jednej sztuce i czekałam na pole :hyhy: Bo wiedziałam, że kiedyś zrobię z niego ogród ozdobny.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Post autor: wasilewska101 »

Dobrze, że miałaś gdzie kupić, u nas nie ma żadnych traw, mam tylko z wymiany i trochę posiałam. Na wiosnę znowu kupuję nasionka, nawet jak wzejdzie po kilka to i tak będzie sukces. Podoba mi się ta sesleria skalna...
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Danusiu... jestem pod wrażeniem twoich traw i twojej pięknej jesieni. :shock: Niestety na swojej 400 m działeczce mogę o tym wszystkim tylko pomarzyć. Cudownie u ciebie. :mrgreen:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Post autor: wasilewska101 »

Już pobieżnie obejrzałam, są nawet niedrogie, na wiosnę na pewno kilka dokupię. Chcę jeszcze stworzyć rabatkę z dużych traw, mam już kępki od Roberta i jedną z prążkowanymi liśćmi, niech się rozrastają. O pampasowej nie wspominam, bo to delikatna trawa i rośnie w doniczkach aby nie wymarzła.
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Takimi widokami to ja się nigdy nie zanudzę :-D, cudownie masz, tyle pracy wysiłku i czasu poświęcić na takie widoki... hmm... Musisz być jakimś ogrodowym bohaterem w swoim ogrodzie :D.
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Nie ma to jak wielkoformatowe nasadzenia roślinne, jest wtedy co podziwiać i na czym oko zawiesić :-D Świetnie to już wygląda a za rok dwa to będzie dopiero co podziwiać.
Awatar użytkownika
dziwaczek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 524
Rejestracja: 2011-11-10, 17:35

Post autor: dziwaczek »

Obejrzałam na razie Swojskie Klimaty i jestem pd wrażeniem. Kilka roślinek bardzo mi się podobało :lol: Będzie co podziwiać w wolnych chwilach.
Pozdrawiam serdecznie
Zablokowany