Eksperci na forum 2018

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1686
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Eksperci na forum 2018

Post autor: rafaloku » 2018-07-16, 09:37

Na naszym forum, podobnie jak było to w latach ubiegłych, na Wasze pytania odpowiadają eksperci. Mam nadzieję, że chętnie skorzystacie z tej pomocy. Zapraszam do zapoznania się z sylwetkami naszych ekspertów oraz zadawania pytań w odpowiednich działach forum ;-)


Obrazek
mgr inż. Agnieszka Lach
Ukończyła magisterskie studia ogrodnicze na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Na co dzień zawodowo zajmuje się pielęgnacją i aranżacją roślin doniczkowych w biurach. Posiada też doświadczenie zdobyte podczas pracy w gosp. sadowniczym.
Jako ekspert odpowiada na Wasze pytania na forach:
Balkony i tarasy, ogrody zimowe i oranżerie
Co to za roślina?
Sadownictwo
Uprawa roślin doniczkowych w mieszkaniach


Obrazek
mgr inż. Joanna Sadowska
Absolwentka ogrodnictwa oraz architektury krajobrazu. Kieruje zespołem w centrum ogrodniczym i pomaga klientom dbać oraz aranżować ich zielone przestrzenie. Na forum podpowie co dolega roślinom i jak im pomóc oraz zainspiruje do tworzenia ogrodów w niestandardowy sposób.
Na Wasze pytania będzie odpowiadać na forach:
Projektowanie ogrodów, ciekawe pomysły i aranżacje
Środki ochrony roślin


Obrazek
mgr inż. Adrian Neidrowski - Ekspert TARGET
Ekspert od 4 lat współpracujący z Grupą Target i dzielący się wiedzą i doświadczeniem z fanami profilu Zadbany Ogród. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jak sam mówi:
Ogrodnictwo dla mnie to coś więcej niż zajęcie. Ludzie zajmujący się pielęgnacją we współczesnym zabieganym świecie odzwierciedlają wartości o których powoli zapominamy. Ogrodnictwo uczy cierpliwości i troski - rośliny potrafią pięknie odwdzięczyć się za trud włożony w ich uprawę i pielęgnację. Otoczony zielenią odpoczywam i uważam, że dzięki ogrodom - z dala od natłoku codziennych spraw - ludzie stają się lepsi, bardziej życzliwi.
Na Wasze pytania odpowiada na forach:
Nawozy
Środki ochrony roślin


Obrazek
inż. arch. kraj. Piotr Moliński
Architekt krajobrazu, właściciel firmy Ogrody Petrusa (http://ogrodypetrusa.pl/) zajmującej się projektowaniem, wykonywaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Pisze bloga o uprawie traw ozdobnych, od kilku lat współpracuje też z naszym poradnikiem. Forowiczom znany jako „Petrus” jest jednym z najaktywniejszych użytkowników naszego forum. Jako ekspert odpowiada na Wasze pytania na forach:
Byliny
Co to za roślina?
Drzewa i krzewy liściaste
Iglaki
Nawozy
Pnącza
Środki ochrony roślin
Trawy ozdobne i bambusy
Rafał

Zablokowany