dereń??

Tutaj umieszczamy prośby o identyfikację roślin.
Nita
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 38
Rejestracja: 2010-07-05, 14:07

Post autor: Nita »

No dobrze, nie obiecuję, że dzisiaj, ale spróbuję to sprawdzić, bo kolor rzeczywiście niewiarygodny. Tylko które zdjęcie do którego opisu? Kogucia czy Krakowiaków? To jednak spory rozrzut. I komunikacyjnie ode mnie nie za bardzo, a ja nie jestem zmotoryzowana. Jak się zacznę szwendać na oślep, to może to jeszcze potrwać... ;)
witeks1968
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 666
Rejestracja: 2010-05-10, 20:07

Post autor: witeks1968 »

Przypuszczam,że to Kogucia 22,bo na zdjęciu nie ma bloków i takowych nie widać z satelity na powyższej ulicy.
Nita
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 38
Rejestracja: 2010-07-05, 14:07

Post autor: Nita »

Moja misja zakończyła się niepowodzeniem, a do tematu wracam, żeby nie wyszło na to, że się migam od powierzonych mi zadań. ;)
Ulica Kogucia okazała się być częścią najbardziej ekskluzywnej części Krakowa, właściwie więc trudno się dziwić, że do drzewka nie dotarłam. Bardzo kameralne osiedle jest zamknięte na głucho, monitorowane, z wjazdem na pilota, domofonami w bramie i wszystkimi zabezpieczeniami, jakie Wam przyjdą do głowy. No, fosy nie widziałam, ale może była ukryta pod jakąś zapadnią. ;-) Przez bramę od ulicy niewiele widać, skwerek prawdopodobnie jest rodzajem wewnętrznego ogrodu. Sądząc po ogólnym wrażeniu, stawiam na to, że drzewko po prostu zostało pomalowane, a co do nagrody jaką zdobył ogródek - mocno wątpię, by był dziełem samych mieszkańców. No i komisja konkursowa w celu dokonania oceny musiała zostać specjalnie zaproszona, nikt nie ma szans zachwycić się skwerkiem przypadkiem od strony ulicy. Nie mam znajomych mieszkających w pobliżu, obawiam się więc, że raczej nie zdołam się dowiedzieć niczego więcej.
ODPOWIEDZ