Covid - 19 .

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Covid - 19 .

Post autor: Elzbieta M »

Do punktów szczepień dotarły szczepionki ROZMROŻONE! Nie można ich było długo przechowywać , a chętnych do zaszczepienia było niewielu. Chyba lepiej zaszczepić kogoś spoza grupy zero niż zmarnować szczepionki. Dopiero by sie działo!
Awatar użytkownika
anna1946
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 316
Rejestracja: 2020-08-22, 15:42

Re: Covid - 19 .

Post autor: anna1946 »

krysta pisze: 2021-01-10, 17:48 Ja to widzę tak !
CZY TY BYŚ SIĘ NIE ZASZCZEPIŁA JAKBY DO CIEBIE ZADZWONILI Z PRZYCHODNI ?
Nie ma co rozpaczać nad 30 szczepionkami jak 300poszło do utylizacji ! i nikt nie skorzystał :)
Zdrowia życzę i więcej optymizmu :]
Ja zadałam tylko pytanie " co myślicie ", a optymistką to ja jestem od urodzenia . Nie wiem czy tam ktoś dzwonił, czy szczepionki się rozmroziły, bo mnie tam nie było .Informacje w necie i w tv są sprzeczne , tak samo zresztą jak na wiele innych obecnych problemów .Nie potępiam nikogo , przecież każdy chce żyć .Gdyby ktoś z miejsca szczepień zadzwonił po mnie to bym pobiegła .Też chcę żyć .
Awatar użytkownika
krysta
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 927
Rejestracja: 2013-10-20, 23:11

Re: Covid - 19 .

Post autor: krysta »

Na razie zaszczepili przez dwa tygodnie 200 000 tyś osób a jest 1,5 miliona 80+ a zaczną szczepić ich od 25 stycznia ,to prędko nie wyjdziesz bez maski do ludzi ,niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość :)
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Covid - 19 .

Post autor: Krysia »

A ja dotarłam tutaj dziś i czytam wątek od początku. Też uwielbiam profesora Simona i też oglądam tylko Fakty. I też się zaszczepię, gdy przyjdzie moja kolej. Z wnukami widziałam się dziś, wpadli na chwilkę, bo remontują dom. Święta spędziliśmy sami, Sylwestra z kotem. :lol: . Czekam na normalne życie, jak dawniej. Chciałabym, byśmy pojechali z wnukami w góry, bo im obiecałam. Na śmierć patrzę, mój ojciec w czwartek zostanie zawieziony do hospicjum, nikt już nie może mu pomóc. To jest bardzo trudne, ale każdy musi się z tym zmierzyć, jeśli rodzice żyją. Pozdrawiam serdecznie wszystkich tu zaglądających i życzę zdrowia.
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Covid - 19 .

Post autor: malina »

Krysiu , współczuję , znam ten temat i ból , miałam to samo z mamą , kto nie miał takiej sytuacji nie zrozumie . Krysiu , to proza życia ,trzymajcie się .
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
anna1946
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 316
Rejestracja: 2020-08-22, 15:42

Re: Covid - 19 .

Post autor: anna1946 »

Krysia pisze: 2021-01-11, 17:06 A ja dotarłam tutaj dziś i czytam wątek od początku. Też uwielbiam profesora Simona i też oglądam tylko Fakty. I też się zaszczepię, gdy przyjdzie moja kolej. Z wnukami widziałam się dziś, wpadli na chwilkę, bo remontują dom. Święta spędziliśmy sami, Sylwestra z kotem. :lol: . Czekam na normalne życie, jak dawniej. Chciałabym, byśmy pojechali z wnukami w góry, bo im obiecałam. Na śmierć patrzę, mój ojciec w czwartek zostanie zawieziony do hospicjum, nikt już nie może mu pomóc. To jest bardzo trudne, ale każdy musi się z tym zmierzyć, jeśli rodzice żyją. Pozdrawiam serdecznie wszystkich tu zaglądających i życzę zdrowia.
Krysiu tak jest i nie tylko bywa, starość jest okropna . W hospicjum pomogą Twojemu tacie, nie będzie cierpiał . Odbyłam wolontariat w hospicjum wiem coś na ten temat . Każdy z nas kiedyś odejdzie, oby tylko bez cierpienia . Trzymaj się dzielnie i spokoju Ci życzę .
Awatar użytkownika
krysta
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 927
Rejestracja: 2013-10-20, 23:11

Re: Covid - 19 .

Post autor: krysta »

Nic tutaj się nie dzieje ? Co u was słychać ? zapisał się ktoś ? dostał konkretny termin na szczepienie ? a może już zaszczepił ? :P
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Covid - 19 .

Post autor: Elzbieta M »

Hejka. Ja już cała szczęśliwa, po dwóch dawkach szczepionki. Inaczej się psychicznie człowiek czuje. Co nie znaczy , że się od razu bagatelizuje obostrzenia
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Covid - 19 .

Post autor: Krysia »

Krysiu - Krysta, właśnie się zapisaliśmy na szczepienie, a termin to 14 kwiecień w szpitalu w Krakowie. Ela już zaszczepiona . Danusia też ma termin w Głogowie. Pozdrawiam Cię serduchowo :).
Awatar użytkownika
anna1946
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 316
Rejestracja: 2020-08-22, 15:42

Re: Covid - 19 .

Post autor: anna1946 »

krysta pisze: 2021-03-22, 08:24 Nic tutaj się nie dzieje ? Co u was słychać ? zapisał się ktoś ? dostał konkretny termin na szczepienie ? a może już zaszczepił ? :P
[/quote
Ja sie zapisałam, tylko już nie pamiętam kiedy . Żadnej odpowiedzi, żadnej informacji -.czekam . Jak szczęśliwie przebrnę trzecią fale to już sobie odpuszczę .Tak namieszane, że połapać się ciężko .Mogliby pozwolić przychodniom rodzinnym na prowadzenie akcji szczepiennej .Przecież rodzinny wie co i kiedy pacjentowi się należy .Rrejestrują a nie szczepią, same sukcesy .
Awatar użytkownika
krysta
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 927
Rejestracja: 2013-10-20, 23:11

Re: Covid - 19 .

Post autor: krysta »

Ja też się zapisałam i na razie cisza :zdegustowany:
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Covid - 19 .

Post autor: Krysia »

Krysia, Ania wejdźcie na stronę
https://www.gov.pl/web/szczepimysie
Rejestrowaliśmy się przez konto e pacjent ,wymaga profilu zaufanego . Tam czekały na nas wystawione skierowania i mieliśmy wybór miejsc, gdzie chcemy być zaszczepieni. W szpitalu najbliżej nas miejsc nam nie oferowano i wybraliśmy Szpital Wojskowy. Podjedziemy, to przecież w Krakowie.
Tam na tej stronie są podane różne metody zapisów. Nie możesz czekać, tylko musisz działać. Pozdróweczki :).
Awatar użytkownika
anna1946
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 316
Rejestracja: 2020-08-22, 15:42

Re: Covid - 19 .

Post autor: anna1946 »

Dzięki Krysiu ❤ .Zapisałam sie po raz drugi .
Awatar użytkownika
anna1946
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 316
Rejestracja: 2020-08-22, 15:42

Re: Covid - 19 .

Post autor: anna1946 »

Mam termin na 7 kwietnia w Zielonej Górze .Jeszcze dopisałam koleżankę .Udało się i to za pierwszym telefonem .
Dziękuję za mobilizację .
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6074
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Covid - 19 .

Post autor: Krysia »

Cieszę się Aniu :-D . Jeszcze Krysia - Krysta. Może jej też się uda, czego życzę.
ODPOWIEDZ