A oto moje tygrysy

Nasi milusińscy - psy, koty, ptaki i inne zwierzęta w ogrodach.
Awatar użytkownika
ewakatarzyna
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 113
Rejestracja: 2009-12-31, 09:53

A oto moje tygrysy

Post autor: ewakatarzyna »

Latem też bywją w ogrodzie. Szara to Szaki i uwielbia ogród, rudy to Tomek i panicznie boi się ogrodu a czarny składa nam wizyty jak jest głodny. Od czasu jak mnie pogryzł zwany Killerem. :lol:
http://photoblog.pl/ewakatarzyna

A tak poza tym mieszkam na wsi i mam tu wszystko: sarny, zające, dwa bociany są co roku. Najbardziej jednak lubię sowę, która przylatuje nad ranem latem. Wygląda jak z bajki. Muszę jej zrobić kiedyś zdjęcie. :-D
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Piękne kocurki. U nas były tylko zwykłe "dachowce". Teraz nie mamy żadnego.Ostatni zabawił się w elektryka. Wszedł na słup wysokiego napięcia i tylko skórka po nim została, a pół wsi było bez światła :-/
Awatar użytkownika
babuchna
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 26
Rejestracja: 2009-05-07, 14:54

Post autor: babuchna »

Witaj, piękne masz kotki i bardzo dostojne,ja mam pospolite kocię [troszkę wyrośnięte] o nie pospolitym charakterku! Byłam posiadaczką przecudnego mieszańca perskiego,niestety ktoś nam go ukradł i to z placu! Strata była nieodżałowana i do tej pory nie rozumiem jak można zrobić coś takiego!
Pozdrawiam Dorota
Awatar użytkownika
ibis66
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 132
Rejestracja: 2009-12-21, 16:53

Post autor: ibis66 »

Mój foksterier miniaturka ''jest nałogowcem'', jego przysmakiem jest picie herbaty z kubka. Jak piję herbatę i widzi zaszczeka i muszę mu ją zrobić.
pozdrawiam ibis
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Danka pisze:Piękne kocurki. U nas były tylko zwykłe "dachowce". Teraz nie mamy żadnego.Ostatni zabawił się w elektryka. Wszedł na słup wysokiego napięcia i tylko skórka po nim została, a pół wsi było bez światła :-/
A ja myślałam Danusiu ,że zwierzęta czują niebezpieczeństwo.Piękne kociaki.
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
ewakatarzyna
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 113
Rejestracja: 2009-12-31, 09:53

Post autor: ewakatarzyna »

Pierwsze co dzisiaj rano zobaczyłam to spore stado saren, dosłownie pod moim ogrodzeniem. Przecudny widok. Dla takiego czegoś warto było wynieść się z miasta na wieś :-D
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Cudowne te Twoje kocurki. Pokazałam córce i od razu zakochała się w tym szarym. A ten rudy rzeczywiście podobny do moich rudasków. Niestety, ta moja ruda kociczka, która jest na moim avatarze zaginęła kilka dni temu :cry:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
ewakatarzyna
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 113
Rejestracja: 2009-12-31, 09:53

Post autor: ewakatarzyna »

Ojej, jaka szkoda :cry: Ale może jak na kota przystało wróci. Szara to kotka, kupując ją niewiele wiedziałam o tych kotach i jest main coonowym nieszczęściem. Jest malutka, chorowita i ciągle jej coś dolega. Rudy to kocur, jest z dobrej hodowli i jest pięknym, dorodnym, dużym przedstawicielem tej rasy. I tak jak piękny, tak niedobry.
Awatar użytkownika
katia
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 97
Rejestracja: 2010-01-18, 12:20

Post autor: katia »

Niestety, ta moja ruda kociczka, która jest na moim avatarze zaginęła kilka dni temu
Rozwieś ogłoszenia, powiadom wszystkim weterynarzy w okolicy i koniecznie zadzwoń do schroniska. Często ludzie jak znajdują zwierzę to nie wiedzą gdzie się zwrócić, czasami też dzwonią na policję lub SM, ale częściej po prostu oddają do schronu.

ewa, śliczne kociaki. Domagam sie więcej zdjęć ;-)
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Katiu, dziękuję za troskę, ale ja mieszkam w takiej okolicy, gdzie wszyscy wiedzą, który kot jest czyj, a poza tym Tola teraz zimą nie oddalała się zbytnio od domu. Niestety ostatnio zdarzało sie w okolicy wiele ataków na różne zwierzęta ze strony stada psów, które jeden z sąsiadów puszcza w samopas. Latem zagryzły nawet kozę sąsiadów, a ostatnio napadły i rozszarpały uwiązana przy budzie suczkę. Tydzień temu zaginął też młody piesek innych sąsiadów. Myślę, że Tolę też spotkał taki los :cry:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Lilu przykro mi z powodu zaginięcia twojej kotki, może jednak się znajdzie.
Awatar użytkownika
katia
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 97
Rejestracja: 2010-01-18, 12:20

Post autor: katia »

Niestety ostatnio zdarzało sie w okolicy wiele ataków na różne zwierzęta ze strony stada psów, które jeden z sąsiadów puszcza w samopas. Latem zagryzły nawet kozę sąsiadów, a ostatnio napadły i rozszarpały uwiązana przy budzie suczkę. Tydzień temu zaginął też młody piesek innych sąsiadów.
To okropne!! Nie próbowaliście czegoś z tym zrobić? Zgłosić gdzieś?

Mam nadzieję, że kocica się odnajdzie jednak. Nie wiem jak u Was ale u mnie śnieg wysoki i zwierzakom cięzko jest się w nim poruszać. Może i ona zapędziwszy się daleko, nie może wrócić i gdzieś mieszka "na waleta" ;-)
Awatar użytkownika
Basia Tel
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 341
Rejestracja: 2008-10-18, 20:24

Post autor: Basia Tel »

ewakatarzyna pisze:Ojej, jaka szkoda :cry: Ale może jak na kota przystało wróci. Szara to kotka, kupując ją niewiele wiedziałam o tych kotach i jest main coonowym nieszczęściem. Jest malutka, chorowita i ciągle jej coś dolega. Rudy to kocur, jest z dobrej hodowli i jest pięknym, dorodnym, dużym przedstawicielem tej rasy. I tak jak piękny, tak niedobry.
Idż do weta , może jest po prostu zarobaczona
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ewakatarzyna
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 113
Rejestracja: 2009-12-31, 09:53

Post autor: ewakatarzyna »

Katia, bardzo proszę chociaż nie wiesz co czynisz bo ja o kotach mogę cały czas :-D
Ale żeby mi nie zarzucono, że forum o ogrodach zaśmiecam zwierzakami to pokażę je w ogrodzie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


a to w domu ale chciałam pokazać miłość od pierwszego wejrzenia

Obrazek

Basiu nie, kotka jest pod stałą opieką weterynarza. Jest bardzo chora i prawdopodobnie już chorą ją kupiłam :cry:
Awatar użytkownika
Basia Tel
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 341
Rejestracja: 2008-10-18, 20:24

Post autor: Basia Tel »

A to szkoda , :cry: bo ja od niedawna mam sunię , najmniejszą z rasy chihuahua i tez jest bardzo delikatna , znaczy żywieniowo , często jej coś dolega , bardzo delikatnie muszą ją karmić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ