3 urodziny Encyklopedii Roślin - konkurs!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Zablokowany
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

3 urodziny Encyklopedii Roślin - konkurs!

Post autor: rafaloku »

4 stycznia 2012 roku miną 3 lata od momentu powstania Encyklopedii Roślin kwiaty-ogrody.pl
Pomysł tworzenia encyklopedii roślin powstał w gronie moderatorów naszego forum i niektórzy z nich do dzisiaj wspierają mnie w tym przedsięwzięciu. Naszym celem jest stworzenie największej w Polsce bazy roślin ogrodowych i doniczkowych z możliwością łatwego wyszukiwania wg cech wyglądu i wymagań uprawowych. W ten sposób chcemy ułatwić dobieranie roślin i samodzielne projektowanie ogrodu.

Z okazji 3 urodzin postanowiłem zorganizować konkurs.

Kto może wziać udział:
Każdy kto pisze własnego bloga lub posiada własną stronę www.

Co trzeba zrobić:
1) odwiedź stronę kwiaty-ogrody.pl i przetestuj naszą wyszukiwarkę roślin
2) umieść na swojej stronie lub blogu opinię o naszej encyklopedii roślin i koniecznie podlinkuj do http://kwiaty-ogrody.pl
3) wyślij do mnie na PW lub email linka do wpisu na Twoim blogu lub stronie abym mógł go zobaczyć, zasugeruj też który upominek chcesz otrzymać

Na zgłoszenia konkursowe czekam do 4 stycznia 2012 roku.

Co można wygrać:

Przede wszystkim najciekawsze wpisy podlinkujemy z naszego redakcyjnego bloga i polecimy naszym czytelnikom. Dla autorów najciekawszych opinii o naszej encyklopedii roślin przygotowałem też drobne upominki:
1) kalendarze z logo PoradnikOgrodniczy.pl na 2012 rok (5 sztuk)
2) płócienne torby z logo PoradnikOgrodniczy.pl (5 sztuk)
3) jesienne wydanie czasopisma Garden&Garden (1 sztuka)

Więcej informacji we wpisie na naszym redakcyjnym blogu: Oceń Encyklopedię Roślin i odbierz nagrodę!

Zapraszam do udziału!
Załączniki
kalendarz-i-torba.jpg
Rafał
Zablokowany