W ogródku Tadeusza

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!

Re: W ogródku Tadeusza

Postautor: Wiki » 2018-02-05, 17:52

:)

Tadziu, widzę, że odwaliłeś kawał dobrej roboty! :) :) ... ale nie za wcześnie? - do wiosny chyba jeszcze daleko. :)

Podoba mi się ta szczegółowa relacja o czyszczeniu budek lęgowych. :)
Wiki
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: tadek » 2018-02-06, 22:03

.
Jest ciut za wcześnie Wiki, bo zima wróciła.
Teraz jest u mnie w Poznaniu - 4,6 °C. :hyhy:

Nie wiem czy mi się uda, ale fajnie było by, porobić codziennie w ogródku około 15 - 40 minut. Jak napisała Beatka, - jak zdrowie sprzyja to i robota pali się w ręku, ale powolutku. Wtedy ogródek miał bym ekstra wyczesany, przy niewielkim wysiłku! :P

A co do wyczyszczonych budek, to nie wiem jak to będzie z zamieszkującymi ją ptaszkami. Obok, u sąsiada w sośnie, zamieszkała w zeszłym roku sroka; której nie podobało towarzystwo z butki. Zaczepnie je goniła, uważając drzewo na którym budka jest powieszona, za swoje.

Danka pisze:O jej, cieszysz się z chrzanu. A ja z nim walczę jak z perzem i podagrycznikiem :lol:

Chrzanem Danusiu, za bardzo też się nie cieszę. Rośnie on akurat w mało odpowiednim miejscu. A jak wiesz sama, przesadzić go nie idzie. :rotfl:
Jednego roku tępiłem go przez intensywne wykopywanie korzeni, które potem tarłem na chrzan... Skutek był taki, że zachrzaniłem się, a roślina w ogrodzie rosła tylko lepiej i intensywniej.

:zdziwko: Halinko, - :hyhy: a w burdelu jest porządek? :rotfl:
Bardzo ciekawe. :super: :super: :super:

Poniżej, na zamieszczonych fotografiach, :rotfl: pokazałem rabatkę obsadzoną borówkami.

1-P1260949.JPG

2-P1260953.JPG
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: tadek » 2018-02-06, 22:58

Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Sylwia,Gosia » 2018-02-10, 23:44

:lol: :lol: :lol: :lol:
Miło Tadziu , że dbasz o ptaki i szykujesz im miejsca lęgowe :) . Widać już efekty Twojej pracy w ogrodzie ,dobrze ,że ją sobie rozsądnie dozujesz .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Poprzednia

Wróć do Oto mój piękny ogród!