Taras-polbruk i....

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
ODPOWIEDZ
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Taras-polbruk i....

Post autor: kajaja2 »

Przymierzamy się z mężem do zrobienia tarasu,wg projektu ma być zrobiony z kilku okręgów aby było połączone z ogrodem który też jest w kilku miejscach okręgiem. Szukam jakiegoś połaczenia i projektów aby połączyć polbruk z deską lub z czymś innym. Rzadne płytki, gresy nie wchodzą w grę.Jest to ślizgie i niebezpieczne tym bardziej, że zimą też się wychodzi na taras.Proszę o podpowiedzi jakieś lub jakieś fajne stronki gdzie bym mogła zaczerpnąć pomysły.Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Taras-polbruk i....

Post autor: Danka »

Kasiu stronek nie możemy podać, bo to reklama ale może ktoś coś z własnego doświadczenia podsumowanie ;-)
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Taras-polbruk i....

Post autor: tadek »

.
Podawać stronek nie możemy, bo była by to reklama, ale sporo inspiracji można też znaleźć w naszym Poradniku ogrodniczym.
Poniżej wstawiłem Kasiu zdjęcie z artykułu oraz link do artykułu, który porusza problem tarasu na gruncie. W tym wpisie znajdziesz też odnośniki do innych porad, związanych z tematem.

Jak zdecydujecie się już na coś, i by się Tobie chciało, to koniecznie pochwal się waszą decyzją, oraz wrzuć kilka fotek. Jestem ciekawy Waszej inwestycji Kasiu. :zawstydzony:

Poradnik ogrodniczy - Nawierzchnie tarasowe :arrow:

Poradnik ogrodniczy - Taras na gruncie - budowa, izolacja, przekrój, warstwy :arrow:

Obrazek
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: Taras-polbruk i....

Post autor: kajaja2 »

Dziękuję Tadku ty zawsze jakieś wątki mi podsuniesz ciekawe. Narazie szukam pomysłów jak, gdzie i z czego zrobić.Trochę to potrwa.Jak będzie zrobiony to się pochwalę napewno. Dużo rzeczy jest w głowie w tym roku do zrobienie w ogrodzie ale czy czas i kasa na to pozwoli nie wiem?! :looka:
ODPOWIEDZ