Tabela mieszań środków ochrony roślin

Preparaty ochronne, ich zastosowanie, przygotowywanie rozcieńczeń, opryski.

Tabela mieszań środków ochrony roślin

Postautor: Astronom_Obcy » 2011-07-28, 08:56

Poszukuje tabeli mieszań środków ochrony roślin. Zależy mi szczególnie na informacji o mieszaniu preparatów przeciwko grzybom (np Topsin) z preparatami do zwalczania agrofagów (np Calypso).
Astronom_Obcy
Witamy na forum!
Witamy na forum!

Re: Tabela mieszań środków ochrony roślin

Postautor: bogdan1111 » 2011-07-28, 12:07

Astronom_Obcy pisze:Poszukuje tabeli mieszań środków ochrony roślin. Zależy mi szczególnie na informacji o mieszaniu preparatów przeciwko grzybom (np Topsin) z preparatami do zwalczania agrofagów (np Calypso).

Zgodnie z programem ochrony roślin sadowniczych mieszanie Topsinu z Calypso jest niecelowe. Topsin można mieszać z : Owadofos, Winylofos, Zolone.
bogdan1111
Witamy na forum!
Witamy na forum!

Postautor: Astronom_Obcy » 2011-07-30, 08:33

W sklepie ze środkami, dowiedziałem się, że Topsin w zasadzie mogę mieszać tylko z Omite.
Co zmusza mnie do dwukrotnego wyjazdu w plantację, bo chcę zastosować Magus'a 200 przeciw przędziorkowi :)
Astronom_Obcy
Witamy na forum!
Witamy na forum!

Re: Tabela mieszań środków ochrony roślin

Postautor: Edi_177 » 2012-03-12, 22:05

bogdan1111 pisze:
Astronom_Obcy pisze:Poszukuje tabeli mieszań środków ochrony roślin. Zależy mi szczególnie na informacji o mieszaniu preparatów przeciwko grzybom (np Topsin) z preparatami do zwalczania agrofagów (np Calypso).

Zgodnie z programem ochrony roślin sadowniczych mieszanie Topsinu z Calypso jest niecelowe. Topsin można mieszać z : Owadofos, Winylofos, Zolone.

A gdzie można jeszcze kupić preparaty, które zostały wymienione? Podejrzewam, że nigdzie. Zostały wycofane z obiegu.
Edi_177
Witamy na forum!
Witamy na forum!

Wróć do Środki Ochrony Roślin