Rosahumus ??

Wszystko co jest związane z uprawą warzyw
ODPOWIEDZ
lisek
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 87
Rejestracja: 2011-03-23, 15:44

Rosahumus ??

Post autor: lisek »

Witam, mam takie pytanko, otóż zleciłem mojej siostrze, podlanie grządki warzywnej ROSAHUMUSEM. Zrobiła ona to, tak jak kazali, przed siewem warzyw. Jednak problem w tym, że dała tylko 2,5 grama na 10 litrów wody !!!!! A na ulotce widnieje 4-6g na 300-500ml. Niestety dopiero teraz sie skumałem co zrobiła i nie wiem czy mogę jeszcze raz podlać, ponieważ, dwa dni temu wzeszły już marchewki i koper. Jak myślicie, podlać czy nie ???
Pozdrawiam Łukasz ;)
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Rosahumus ??

Post autor: Iga51 »

Witaj. Ja również przed siewem podlewałam mój warzywnik Rasahumusem. W ub. roku też się zgapiłam i zrobiłam to mniej więcej tak jak Twoja siostra. Też za bardzo rozcieńczyłam. I w warzywniku już nie poprawiałam, ale kwiaty podlewałam jak już rosły. To nie powinno zaszkodzić, gdybyś podlał jeszcze raz, ale ja jednak bym tego w warzywniku nie robiła. Warzywka i tak pewnie pięknie urosną. W przyszłym roku polej już zgodnie z zaleceniami.
lisek
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 87
Rejestracja: 2011-03-23, 15:44

Re: Rosahumus ??

Post autor: lisek »

Okk, dzięki :-D , a myślisz, że poziomki i truskawki można podlać ??
Pozdrawiam Łukasz ;)
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Rosahumus ??

Post autor: Iga51 »

Oczywiście, że tak. Tylko nie lej na rośliny, ale po ziemi. I do podlewania roślin zrobiłabym właśnie trochę bardziej rozcieńczony.
lisek
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 87
Rejestracja: 2011-03-23, 15:44

Re: Rosahumus ??

Post autor: lisek »

Okk, dzięki ;-)
Pozdrawiam Łukasz ;)
ODPOWIEDZ