PW czekające do wysłania

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

PW czekające do wysłania

Post autor: ANA »

Dlaczego w poczcie-do wysłania czekają moje wiadomości tak długo, niektóre nawet miesiąc. Czy mam to rozumieć, że już nie dotrą do adresata tylko będą tu "leżakować"?Pozdrawiam
monikam
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 153
Rejestracja: 2008-02-05, 18:49

Post autor: monikam »

one tam będą leżeć dopóki nie odczyta ich adresat
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Rozumiem, że chodzi o PW. Wiadomość jest w skrzynce "do wysłania" tak długo aż adresat tej wiadomości jej nie odczyta. Dzięki temu masz informację o tym czy ktoś przeczytał już wiadomość od Ciebie, czy jeszcze nie.

Adresat po zalogowaniu się otrzyma komunikat, że ma X (tu liczba) wiadomości do przeczytania. Wydaje mi się, że niektóre osoby przeglądając forum nie logują się i wówczas nawet nie wiedzą, że coś czeka w ich skrzynce. A szkoda...
Rafał
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Bardzo dziękuję za wyjasnienie, teraz wszystko wiem. To Ty rafaloku też nie czytasz wiadomości w poczcie ;-) :mrgreen:
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

Tak przyznaję się, miałem nieprzeczytaną wiadomość od Ciebie z 19 czerwca. Wygląda no to, że umknęła mojej uwadze... ale już się poprawiłem ;-)
Rafał
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

O rany! Dobrze, że najpierw zaczęłam czytać a nie pisać na ten temat bo bym powtórzyła wątek. Dziś po długiej przerwie weszłam na stronę i okazało się, że mam wiadomości. Usiłowałam odpowiedzieć Piwonii a tu żadna wiadomość nie wychodzi ze skrzynki. Teraz już wiem dlaczego. Biedna Piwonia, zasypałam ją wiadomościami mają nadzieję, że któraś do niej dotrze :mrgreen:
Drogie Forum Ogrodnicze chyba nigdy nie przestaniesz mnie zaskakiwać. :lol:
ODPOWIEDZ