Pogaduchy i relaks

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.

Re: Pogaduchy i relaks

Postautor: Krysia » 2017-08-09, 19:46

Jedz Tadziu na zdrowie :lol:
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Danka » 2017-08-09, 21:22

Sylwia,Gosia pisze:Może ktoś mi pomoże ?
Mam problem z komputerem , nie mogę pobrać z folderów (albumów) żadnych zdjęć , ani przełożyć ze smartfonu fotek do komputera.Pojawia się komunikat i czerwone kółeczko z X ,które blokuje wszystko.Oprócz tego ,właśnie przed chwilą zauważyłam ,że nie wyskakuje mi "S" ,muszę po kilka razy klikać w literkę .Może w przeszłości uderzałam zbyt mocno w klawiaturę ? Zastanawiam się ,czy te rzeczy podlegają napraw :) ie reklamacyjnej ,wtedy pojadę tam gdzie kupiłam i przez 2 miesiące min. będę czekać na odbiór,ale jeśli muszę płacić to pójdę z naprawą gdzie indziej ,gdzie jest szybciej.Laptopa kupiłam 2 lata i 3 miesiące temu ,mam nadzieję ,że jeszcze jest na gwarancji . Czy ktoś miał podobny problem i może coś podpowiedzieć ,bo jestem kompletną ignorantką w tym temacie :hyhy: ?
Danusiu, co Ty na to ? a może i nasz Tadziu też tu zajrzy ? Co dwie głowy to nie jedna :/
Zajrzę tu wieczorkiem, teraz muszę lecieć .

Właściwie to poprzez "załącznik" mogę pobrać stare zdjęcie, nie mogę tylko przejrzeć ich w albumie jedno po drugim ,bo się nie otwiera i nie mogę przerzucić z komórki do laptopa.

Gosiu mi się wydaje, że coś blokuje w programie.
A problem z klawiaturą -przyczyną może być zaprószenie klawiatury lub jest zepsuta. U mnie na starej klawiaturze z niektórymi literkami też jest problem ;-)
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Sylwia,Gosia » 2017-08-09, 21:22

Tadziu, pączki z ajerkoniakiem też bardzo lubię i kiedy jestem w Polsce czasami zdarza mi się je jeść :hyhy: .
Fotki w nowym smartfonie są dobrej jakości i mogę je przeglądać bez problemu .Dziękuję Ci ,może coś wymyślę ,popytam wśród znajomych , wiem ,że na odległość trudno coś doradzić,ale przynajmniej próbowałam :/ .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Sylwia,Gosia » 2017-08-09, 21:33

Danusiu,wysłałyśmy jednocześnie :lol: . Zniknął też problem z literką "S" ,teraz naciskam nawet lekko i bez problemu piszę :orany: .Nic nie robiłam i niczego nie dotykałam (?) ,ale się cieszę .Teraz pozostał jedynie problem przeniesienia fotek z telefonu do laptopa.
Dzięki Danusiu , mam wrażenie ,że to nie jest problem dla serwisu informatycznego ,choć mój syn nie potrafił tego zrobić ,a w starym Iphonie instalował mi program do zdjęć ,po którym bez problemu przenosiłam wszystkie fotki.On ciągle w biegu... Pożyję i zobaczę :/ :/ ...
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: mmmm5 » 2017-08-11, 19:58

[quote="mmmm5"]Tadziu,proszę opuść hi,hi, hi, wkurzające. Ja tez po przejsciach i zbieram sie do pisania ale Twoje "hi,hi " nie do strawienia ....[/quote
Tadziu chyba nie obraziłeś się za moje kpiarskie uwagi ?Znamy się nie od dziś i powinneś popatrzeć przez palce.
Pozdrawiam serdecznie :serce:
Pozdrawiam Maria
Kolosy
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: tadek » 2017-08-12, 11:05

.
Nie zdążyłem przeczytać Twojej (słusznej) uwagi na temat hi, hi, hi Marysiu.
Masz rację. Znamy się jak łyse konie, i wiemy dobrze co w trawie piszczy! Hi, hi, hi :rotfl:

UPSS :ups: Obiecuję Marysiu nie używać wkurzającego ...

Cieszę się że jesteś ponownie obecna na forum. :serce:

A jak u Ciebie deszcze z burzami. Rozrabiają mocno?
U mnie padający ostatnio deszcz z gradem, zrobił 188 dziur w plastikowym daszku. :/
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: mmmm5 » 2017-08-12, 12:42

Tadziu,gorsze niż burze jest oczekiwanie na burze,parno,ciemno ,wilgotno bo wokół leje a u nas na górze piekło na ziemi 38 +.
Dobrze mieć starych znajomych.
Pozdrawiam Maria
Kolosy
Awatar użytkownika
mmmm5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: tadek » 2017-08-12, 18:30

.
Szkoda że część tego gorąca nie można zmagazynować do wykorzystania zimą. :zalamany:

Marysiu, a czy na Twojej górze można w gorące dni ,,hasać'' na golasa, jak na plaży w Chałupach? :hyhy:
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Krysia » 2017-08-12, 21:25

Tadziu, uwielbiam Twoje poczucie humoru :lol: . Czy wszystkie pączki już zjedzone?
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Bettiw » 2017-08-12, 21:54

Gosiu ja też mam problem z przesyłaniem zdjęć na laptopa i wymyśliłam że ze smartfona wysyłam maile ze zdjęciami na swoją pocztę i jak otwieram w laptopie pocztę to mogę zdjęcia wypakować. Może Tobie tak sie uda przesłać zdjęcia, przynajmniej do puki nie znajdziesz lepszego sposobu (kabelkiem).
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: Sylwia,Gosia » 2017-08-13, 04:14

Dzięki Beatko ,to całkiem niezły pomysł ,tyle ,że ja tych zdjęć mam dużo i chwilowo moja poczta email na smartfonie też zniknęła ,ale pomyślę ,chwilowo się poddałam :zawstydzony: .
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Postautor: tadek » 2017-08-13, 17:24

.
Krysiu, nie wszystkie pączki są zjedzone. Część siedzi jeszcze w zamrażarce.

Dzisiaj podam na stół galaretkę z brzoskwiniami i lody z bitą śmietaną. :roll:
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Poprzednia

Wróć do Kawiarenka