piec do ogrodu

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
ODPOWIEDZ
Roses
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2011-10-05, 10:49

piec do ogrodu

Post autor: Roses »

Witam


Co myślicie o takim piecyku w ogrodzie? Chyba klimatycznie by wyglądał? Może ktoś z Was już taki ma, albo podobny?

Link i zdjęcie usunięte jako niezgodne z regulaminem forum.
Pozdrawiam

Roses
Awatar użytkownika
waldek727
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 397
Rejestracja: 2011-07-23, 01:16

Post autor: waldek727 »

Witam Roses.
Może załóż swój własny wątek w temacie,,Oto mój piękny ogród" i załącz w nim fotki swojego ogrodu.
Bardzo sobie cenię wyroby wykonane ręcznie a nie spod sztancy,dlatego i cena tego piecyka jest taka a nie inna.Każda architektura ogrodowa która jest dobrana odpowiednio do charakteru ogrodu jest cennym nabytkiem pozbawiającym go monotonności.
Jeżeli Twój ogród jest zaprojektowany w stylu angielskim to uważam,że może to być trafny zakup.
Pozdrawiam.Waldek.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Waldku wątpię by Roses chciał nam pokazać swój ogród, jego wizyta była raczej związana z umieszczeniem u nas za darmo reklamy. Widzisz niektórzy traktują forum jak słup ogłoszeniowy. Oczywiście jak zawsze chciałabym się mylić, niestety najczęściej są to jednorazowe wizyty. ;) :-D
Awatar użytkownika
waldek727
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 397
Rejestracja: 2011-07-23, 01:16

Post autor: waldek727 »

Masz rację Gosiu.

Muszę zacząć zwracać na to baczniejszą uwagę.Czasami to wychwytuję, ale nieraz dam się zaskoczyć.Ostatnio powitałem późno w nocy nowego kolegę na forum,bo ku mojemu zdziwieniu okazało się,że mieszka dosłownie 100 metrów ode mnie.Osobiście Go nie znam, ale dopiero po usunięciu postu zorientowałem się,że Jego dane wyczytałem z linku reklamującego firmę.

Chcę jak najbardziej aby nasze forum było wolne od postów i linków reklamowych, oraz żeby służyło tylko kontaktom pomiędzy prawdziwymi ogrodnikami amatorami.

Waldek.
Roses
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2011-10-05, 10:49

Post autor: Roses »

Witam,


Zostało usunięte zdjęcie, to nie wiem jak mają mi inni doradzić, skoro nie widzą nad czym się zastanawiam. Poza tym, moi rodzice kupują dom i myślałam, że może mogłabym im to sprezentować, ogród dopiero będzie się tworzył. Liczyłam po prostu na radę od was...

Pozdrawiam

Roses
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

No cóż istnieją pewne prawa, których omijać nie wolno. Zdjęcie nie było Twojego autorstwa tylko pochodziło z komercyjnej strony, to znaczy, że nie masz do tego zdjęcia praw autorskich i nie możesz go zamieszczać ze swojego komputera. Natomiast zamieszczanie linków jest obwarowane regulaminem, z którym proponuję się zapoznać.

Co do porady, to nie bardzo wiem jak byśmy mogli Ci pomóc w podjęciu decyzji. W końcu to zależy od Twojego, a właściwie Twoich rodziców gustu (skoro piec ma być dla nich). Poza tym nie wiem czy najlepszym posunięciem jest rozpoczynanie tworzenia ogrodu od zakupu pieca. Myślę, że taki zakup powinien być dokonany kiedy już ogród nabierze pewnego charakteru, wtedy będzie wiadomo czy piec do niego pasuje czy nie. Uważam, że na początek jeśli chcesz rodzicom zrobić prezent do ogrodu to lepiej by był to prezent roślinny. Tak czy inaczej zamieszczanie linków do zewnętrznych stron i nie swoich zdjęć, jest tu, podobnie jak i na innych forach zabronione i zawsze kasowane. :-D
Roses
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2011-10-05, 10:49

Post autor: Roses »

Masz rację, pomyślałam też o roślinach jako pierwszym prezencie. Tak tylko mnie zaskoczył ten piec, bo jak dla mnie to dziwny i kosztowny pomysł, piec do ogrodu - głównie ozdoba...chyba, że ma funkcję grilla to jeszcze bym kupiła a tak wydaje się bez sensu...
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

W tym dziale właśnie nasi forumowicze prezentują różne grille, wędzarnie czy kominki ogrodowe. Można się przyjrzeć i podpatrywać jak są zaaranżowane, a zdjęcia są oryginalne, bo naszych koleżanek i kolegów.

Tutaj spis tematyczny
http://forum.poradnikogrodniczy.pl/alfa ... vt6359.htm
lub użyj wyszukiwarki Forum.
:-)
ODPOWIEDZ