Mały ogrodek dzialkowy i problem z wykaszarka/kosa...

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, instalacje nawadniające, porady serwisowe.
Skrzynek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-11, 23:34

Mały ogrodek dzialkowy i problem z wykaszarka/kosa...

Post autor: Skrzynek »

Witajcie ;) Przeglądałem to forum, niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania :(. Od tygodnia jestem właścicielem małego ogródka działkowego, poszukuję najtańszej wykaszarki/kosy spalinowej (koniecznie z możliwością zamiany żyłki na ostrze). Aukcji w internecie jest wiele, ofert w sklepie też - co wybrać? Chcę wydać na sprzęt jak najmniej pieniążków - w następnym sezonie najprawdopodobniej zainwestuję w kosiarkę spalinową ;) Bardzo proszę o pomoc :(
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Jak dla mnie to niepotrzebny wydatek, jak kupić to od razu kosiarkę. Zaoszczędzisz tylko pozornie a wydasz jakby nie było podwójnie. Ja kupiłam od razu kosiarkę spalinową, jak nie masz gotówki możesz kupić na raty. Poza tym podkaszarka nie wykosi Ci tak ładnie jak kosiarka nieprawdaż?
pozdrawiam Elżbieta
Skrzynek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-11, 23:34

Post autor: Skrzynek »

Tak, tylko jest jeden drobny problem ... Działka została zakupiona, poprzedni właściciel nie przywiązywał wagi do ,,równości podłoża''. Dodatkowo działka jest nachylona (kąt w granicach 30 stopni). Czy przy takich ,,parametrach'' działki kosiarka da radę? Oczywiście interesuje mnie coś niedrogiego (znalazłem ostatnio pozytywne opinie na temat niedrogiej kosiarki z silnikiem B&S 450 seria - WR65700 - cena około 600 zł ... co o niej myślicie?)
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Na temat parametrów to już panowie muszą się wypowiedzieć :lol:
pozdrawiam Elżbieta
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Na tym forum używamy polskich znaków podczas pisania postów ;-) :-D
Skrzynek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-11, 23:34

Post autor: Skrzynek »

Oj to bardzo przepraszam będę pamiętał na przyszłość :) i jeszcze raz proszę o pomoc;)
ODPOWIEDZ