Konkurs – projekt kompozycji z trawami ozdobnymi

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)

Re: Konkurs – projekt kompozycji z trawami ozdobnymi

Postautor: M_Surowinski » 2012-02-15, 06:59

Jest co robić :-) Ale się wyrobimy. Przyznaję szczerze, że aż takiej wnikliwości, głównie w opisanie "tematu" się nie spodziewałem.

-- Ostatnio dodano 17 lut 2012, o 21:25 --

Podliczyłem wyniki :)
I miejsce - Petrus
II miejsce - Sankali
III miejsce - Lanka

Miejsce pierwsze jest bezdyskusyjne. Najlepsza kompozycja.
Drugie miejsce, troche niżej punktowane, ale też z wyraźną przewagą nad kolejnym...
Miejsce trzecie też z bezpieczną przewagą nad kolejnymi, już poza podium

Aspiracje do podium miały jeszcze 3 kompozycje -Dawidbanan, Aneczkaa i Mamina. Pozostałe kompozycjie oceniliśmy niżej :(
Na koniec niemiły akcent - zmuszony jestem zdyskwalifikować kompozycję Adom1206 za naruszenie praw autorskich czyli posługiwanie się cudzymi fotkami bez wiedzy i zgody autorów :(

W najbliższym czasie pozwolę sobie przedstawić Wam trochę głębsze omówienie wszystkich kompozycji.
Dziękuję za miłą zabawę. Nagrodzonych proszę o kontakt ze mną (pw).
Mariusz
M_Surowinski
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować

Postautor: rafaloku » 2012-02-19, 00:18

Mariuszu, dziękuję za ogłoszenie wyników. Post łamiący prawa autorskie został usunięty.

Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie!
Gratulacje zwycięzcom jak zawsze można składać w kawiarence, w wątku z gratulacjami: gratulacje-t2509.html

No i myślę, że wszyscy chętnie poznamy szersze omówienie przedstawionych kompozycji ;-)
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

Postautor: rafaloku » 2012-07-01, 21:54

Niestety - Pan Surowiński okazał się zwykłym oszustem - zwycięzcy tego konkursu nie otrzymali od niego obiecanych nagród (w końcu ja ufundowałem coś w zamian). Otrzymuję też sygnały od osób, które robiły zakupy w jego sklepie OgrodyTraw.eu i nie otrzymały opłaconych z góry zamówień. Ostrzegamy zatem przed zakupami w tym sklepie.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator

Poprzednia

Wróć do Konkursy dla forowiczów