Film o MIKORYZIE i dyżur eksperta 8 - 14 marca

Zastosowanie, opinie, wyniki badań dot. stosowania szczepionek mikoryzowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Film o MIKORYZIE i dyżur eksperta 8 - 14 marca

Post autor: rafaloku »

Od 8 do 14 marca Pan inż. Włodzimierz Szałański - członek zarządu Polskiego Towarzystwa Mikoryzowego, właściciel Laboratorium Grzybów Mikoryzowych MYKOFLOR odpowie na Wasze pytania związane z możliwościami zastosowania żywych grzybni mikoryzowych w ogrodach. Więcej o dyżurach ekspertów...

Osobom, które jeszcze nie wiedzą co to jest mikoryza i jak ją stosować, polecam krótki film, w którym wyjaśnione są podstawowe informacje. Zobacz film o MIKORYZIE

Po obejrzeniu filmu zapraszam do zadawania pytań naszemu ekspertowi ;-)
Rafał
bog-marslupca
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2008-05-08, 19:54

Re: Film o MIKORYZIE i dyżur eksperta 8 - 14 marca

Post autor: bog-marslupca »

W roku 2008 a dokladnie 15 maja nr f-ry1054 zakupilem zywa grzybnie jesienia cos sie pokazalo pod moimi jalowcami ale to nie byly grzyby jadalne byly koloru niebieskiego nie probowalem ich czekalem do roku 2009 nie pokazal sie zaden grzyb nie wiem czy mam jeszcze raz zainwestowac w grzybnie zaznaczy pragne ze rowniz kupilem grzybnie na rosliny iglaste i wrzosowate w roku 2008 w ubieglym roku tj2009 kupilem grzybnie na borowki iwrzosowate w grudniu i jeszcze ich nie szczepilem czekam do wiosny pytanie czy mam jeszcze raz kupic grzybnie grzybow lesnych i czy ta niebieskie moze to sa jakies dobre grzyby moze halucynogenne
hmh
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

To się nie popisałeś, najprawdopodobniej nie przeczytałeś nawet informacji na opakowaniu mikoryzy, która mówi, że grzybnię jadalnych grzybów leśnych należy stosować pod drzewami wchodzącymi w związki mikoryzowe z zawartymi w szczepionce grzybami, tj. dąb, buk, grab, sosna, świerk. Pod jałowcami nic Ci z tej mikoryzy nie wyrośnie. :lol: :lol: :lol:
Rafał
ODPOWIEDZ