Czas na działkę.....

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
zenobia
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-09, 16:07

Czas na działkę.....

Post autor: zenobia »

To jest moja działka niedawno zakupiona.Ma altankę, huśtawke piaskownice i to co widzicie....mam nadzieje że z waszą pomocą poradzę sobie z zagospodarowaniem żeby była piękna.To moje marzenie.Chciałabym mieć dużo krzewów i kwiatów....
Załączniki
P1070278.JPG
zenobia
zenobia
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-09, 16:07

Post autor: zenobia »

To kolejne zdiecie mojej działki :-)
Załączniki
To malutki skalnik
To malutki skalnik
zenobia
zenobia
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-09, 16:07

Post autor: zenobia »

Altanka jest w dobrym stanie tylko na wiosnę muszę ją pomalować i oszklić jedno okno bo jest pęknięte....brakuje też rynny po obu stronach altanki. :lol:
Załączniki
P1070279.JPG
zenobia
zenobia
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-09, 16:07

Post autor: zenobia »

Tu na tej ścianie jest winogron a ta ściana jest słoneczna, wiec muszę tu zrobić jakiś stelaż żeby to winogrono pięło się po nim.. To na początek!!!!!!!!
Załączniki
P1070284.JPG
zenobia
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Świetna działeczka! :-) Koniecznie zrób podporę dla pnącza :-) Z tym nie trzeba czekać do wiosny :-P Mini skalniaczek też ładny i taki okrągły :-)
A altankę będziesz malowała na jaśnieszy kolor, czy taki jak teraz masz?
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Z fotek widaje się całkiem sporawa działeczka,oj będzie co robić :-) fajna altanka
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Działeczka rzeczywiście ładna. :-D
Mam jednak prośbę na przyszłość, nie zamieszczaj postu pod postem, bo jest to niezgodne z regulaminem i nazywa to się nabijaniem postów. ;) :-D
zenobia
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-09, 16:07

Post autor: zenobia »

Dzięki Lola lepiej się już czuję :lol: Trochę zimno ale jak tylko się trochę ociepli to zaraz wezmę się za te winogrono. Nie wiem jeszcze jak pomalować :roll: może zrobię ją jaśniejszą bo drzewo które rośnie obok altanki ma piękne czerwone liście, więc muszę sie dobrze zastanowić i posłuchać waszej opinii. :idea:
zenobia
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Tak........teraz jeszcze za zimno na wszelkie prace. Niemniej wyobrażam sobie jak byś chciała już cokolwiek zacząć. Działeczka ładna i altanka także. Przyznaję...wielkie wyzwanie przed tobą ale na pewno sobie poradzisz. :-D
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Działka rzeczywiście wygląda na dość sporą więc pewnie będziesz miała dużo pracy z zagospodarowaniem, ale jak już będzie tak jak byś chciała to dopiero będzie frajda. Tylko nie zapomnij robić zdjęć, potem po latach można porównać jak bardzo zmieniła się działeczka. :D
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7898
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Póki śnieg i zimno , masz czas na przemyślenia...zeby zdążyć przed wiosną i przed pracą :-D
ODPOWIEDZ